MAXCONF SRL

CUI RO13050973 · J38/145/2000 · Râmnicu Vâlcea, Vâlcea

În funcțiune

MAXCONF SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Râmnicu Vâlcea, județul Vâlcea, înființată la 19 mai 2000 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J38/145/2000. Activitatea principală, conform codului CAEN 1392, este „Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO13050973). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 11.498.956 lei, un profit net de 1.201.106 lei, 101 angajați.

Date de identificare MAXCONF SRL

CUI / Cod fiscal
RO13050973
Nr. Registrul Comerțului
J38/145/2000
EUID
ROONRC.J38/145/2000
Data înființării
19 mai 2000 (26 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
101
Verificat la ANAF
1 august 2026

Sediul social MAXCONF SRL

Adresă
Str. COPACELU 19, Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea, cod poștal 240422
Localitate
Râmnicu Vâlcea
Județ
Vâlcea

Domeniul de activitate MAXCONF SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
Echivalent CAEN Rev. 2
1392
Coduri CAEN secundare autorizate
3
  • 1413
  • 3511 – Producția de energie electrică din resurse neregenerabile
  • 3514 – Distribuția energiei electrice

Date de bilanț MAXCONF SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202511.498.956 lei1.201.106 lei4.751.240 lei3.412.933 lei101
202412.333.880 lei1.438.031 lei6.842.706 lei2.211.827 lei110
202312.445.366 lei1.981.361 lei6.325.365 lei3.248.184 lei115
202211.375.071 lei1.793.027 lei8.089.300 lei2.566.823 lei-
202110.997.739 lei2.297.871 lei6.864.169 lei3.071.667 lei120
  • Datoriile reprezintă 58% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere MAXCONF SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Pe••• •••
Administrator
Pă••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru MAXCONF SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre MAXCONF SRL

Ce cod CAEN are MAXCONF SRL?
Codul CAEN principal al firmei MAXCONF SRL este 1392 – Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1392 în CAEN Rev. 2.
Este MAXCONF SRL plătitoare de TVA?
Da. MAXCONF SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO13050973.
Când a fost înființată MAXCONF SRL?
MAXCONF SRL a fost înființată pe 19 mai 2000 și are o vechime de 26 ani.
Ce cifră de afaceri a avut MAXCONF SRL în 2025?
În 2025, MAXCONF SRL a raportat o cifră de afaceri de 11.498.956 lei și un profit net de 1.201.106 lei, cu 101 angajați.
Cine este administratorul MAXCONF SRL?
Administratorul firmei MAXCONF SRL, conform Registrului Comerțului, este Pe••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta MAXCONF SRL?
Leadero are pentru MAXCONF SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul MAXCONF SRL?
Sediul social al firmei MAXCONF SRL este la adresa: Str. COPACELU 19, Râmnicu Vâlcea, VÂLCEA, Râmnicu Vâlcea, jud. Vâlcea, cod poștal 240422.
MAXCONF SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 august 2026), MAXCONF SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vâlcea

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1392 din Vâlcea, după cifra de afaceri.