ACTIV EXPERT SRL
CUI RO13594509 · J36/344/2000 · Măcin, Tulcea
ACTIV EXPERT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Măcin, județul Tulcea, înființată la 7 decembrie 2000 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J36/344/2000. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO13594509). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 204.224 lei, o pierdere netă de 60.034 lei, 1 angajat.
Date de identificare ACTIV EXPERT SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO13594509
- Nr. Registrul Comerțului
- J36/344/2000
- EUID
- ROONRC.J36/344/2000
- Data înființării
- 7 decembrie 2000 (25 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 1 august 2026
Sediul social ACTIV EXPERT SRL
- Adresă
- Str. 1 DECEMBRIE, Măcin, jud. Tulcea, cod poștal 825300
- Localitate
- Măcin
- Județ
- Tulcea
Domeniul de activitate ACTIV EXPERT SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6920
Date de bilanț ACTIV EXPERT SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 204.224 lei | −60.034 lei | 111.419 lei | -59.554 lei | 1 |
| 2024 | 194.900 lei | 64.667 lei | 41.587 lei | 453.917 lei | 1 |
| 2023 | 181.930 lei | 49.929 lei | 40.976 lei | 431.250 lei | 1 |
| 2022 | 140.712 lei | 22.247 lei | 83.701 lei | 398.321 lei | 1 |
| 2021 | 130.762 lei | 17.604 lei | 111.845 lei | 393.678 lei | 1 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -59.554 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 215% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 60.034 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ACTIV EXPERT SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Ha••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ACTIV EXPERT SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ACTIV EXPERT SRL
- Ce cod CAEN are ACTIV EXPERT SRL?
- Codul CAEN principal al firmei ACTIV EXPERT SRL este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
- Este ACTIV EXPERT SRL plătitoare de TVA?
- Da. ACTIV EXPERT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO13594509.
- Când a fost înființată ACTIV EXPERT SRL?
- ACTIV EXPERT SRL a fost înființată pe 7 decembrie 2000 și are o vechime de 25 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ACTIV EXPERT SRL în 2025?
- În 2025, ACTIV EXPERT SRL a raportat o cifră de afaceri de 204.224 lei și o pierdere netă de 60.034 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul ACTIV EXPERT SRL?
- Administratorul firmei ACTIV EXPERT SRL, conform Registrului Comerțului, este Ha••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ACTIV EXPERT SRL?
- Leadero are pentru ACTIV EXPERT SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ACTIV EXPERT SRL?
- Sediul social al firmei ACTIV EXPERT SRL este la adresa: Str. 1 DECEMBRIE, Măcin, jud. Tulcea, cod poștal 825300.
- ACTIV EXPERT SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 august 2026), ACTIV EXPERT SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Tulcea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Tulcea, după cifra de afaceri.
- WORLDWIDE FINANCIAL CONSULTING SRL · Murighiol
- SMART BUSINESS PLANNING SRL · Tulcea
- EVEXEM SRL · Tulcea
- AUDIT SRL · Tulcea
- FINAL EXPERT SRL · Tulcea
- ROPAS EXPERT SRL · Tulcea
- FINANCE ADVICE S.R.L. · Municipiul Tulcea
- A.G.E. COM SRL · Jijila