PREMIER PREDA SRL

CUI RO15030107 · J16/1064/2002 · Craiova, Dolj

În funcțiune

PREMIER PREDA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Craiova, județul Dolj, înființată la 21 noiembrie 2002 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J16/1064/2002. Activitatea principală, conform codului CAEN 1013, este „Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO15030107). Conform bilanțului pe 2024, a raportat o cifră de afaceri de 796.076 lei, un profit net de 57.787 lei, 1 angajat.

Date de identificare PREMIER PREDA SRL

CUI / Cod fiscal
RO15030107
Nr. Registrul Comerțului
J16/1064/2002
EUID
ROONRC.J16/1064/2002
Data înființării
21 noiembrie 2002 (23 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
11 iulie 2026

Sediul social PREMIER PREDA SRL

Adresă
B-dul DACIA, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200588
Localitate
Craiova
Județ
Dolj

Domeniul de activitate PREMIER PREDA SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1013 – Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Echivalent CAEN Rev. 2
1013
Coduri CAEN secundare autorizate
5
  • 4711 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4721 – Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
  • 4724 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 4729
  • 7490

Date de bilanț PREMIER PREDA SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2024796.076 lei57.787 lei108.946 lei68.444 lei1
20231.083.293 lei108.738 lei96.489 lei108.938 lei1
2022651.389 lei57.728 lei97.199 lei78.754 lei-
  • Datoriile reprezintă 62% din activele totale în 2024.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 27% față de 2023.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PREMIER PREDA SRL

Telefon 1
07•• ••• •••
Telefon 2
02•• ••• •••
Administrator
Ca••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PREMIER PREDA SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PREMIER PREDA SRL

Ce cod CAEN are PREMIER PREDA SRL?
Codul CAEN principal al firmei PREMIER PREDA SRL este 1013 – Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1013 în CAEN Rev. 2.
Este PREMIER PREDA SRL plătitoare de TVA?
Da. PREMIER PREDA SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO15030107.
Când a fost înființată PREMIER PREDA SRL?
PREMIER PREDA SRL a fost înființată pe 21 noiembrie 2002 și are o vechime de 23 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PREMIER PREDA SRL în 2024?
În 2024, PREMIER PREDA SRL a raportat o cifră de afaceri de 796.076 lei și un profit net de 57.787 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul PREMIER PREDA SRL?
Administratorul firmei PREMIER PREDA SRL, conform Registrului Comerțului, este Ca••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PREMIER PREDA SRL?
Leadero are pentru PREMIER PREDA SRL numere de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PREMIER PREDA SRL?
Sediul social al firmei PREMIER PREDA SRL este la adresa: B-dul DACIA, Craiova, jud. Dolj, cod poștal 200588.
PREMIER PREDA SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (11 iulie 2026), PREMIER PREDA SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Dolj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1013 din Dolj, după cifra de afaceri.