DECO STONE SRL
CUI RO17276079 · J35/586/2005 · Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, Timiș
DECO STONE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, județul Timiș, înființată la 23 februarie 2005 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J35/586/2005. Activitatea principală, conform codului CAEN 4779, este „Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO17276079). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 47.119 lei, un profit net de 7.528 lei, 0 angajați.
Date de identificare DECO STONE SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO17276079
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/586/2005
- EUID
- ROONRC.J35/586/2005
- Data înființării
- 23 februarie 2005 (21 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 7 aprilie 2026
Sediul social DECO STONE SRL
- Adresă
- 21, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, jud. Timiș, cod poștal 1912
- Localitate
- Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița
- Județ
- Timiș
Domeniul de activitate DECO STONE SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4779,4782,4789,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 5
- 4719
- 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4789
Date de bilanț DECO STONE SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47.119 lei | 7.528 lei | 49.573 lei | -8.092 lei | 0 |
| 2024 | 51.414 lei | 1.634 lei | 54.681 lei | -12.352 lei | - |
| 2023 | 41.395 lei | −1.637 lei | 112.478 lei | -15.663 lei | - |
| 2022 | 29.029 lei | −32.566 lei | 30.168 lei | -14.226 lei | - |
| 2021 | 26.702 lei | 12.834 lei | 9.914 lei | 18.341 lei | - |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -8.092 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 120% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DECO STONE SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Ga••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DECO STONE SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DECO STONE SRL
- Ce cod CAEN are DECO STONE SRL?
- Codul CAEN principal al firmei DECO STONE SRL este 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4779,4782,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este DECO STONE SRL plătitoare de TVA?
- Da. DECO STONE SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO17276079.
- Când a fost înființată DECO STONE SRL?
- DECO STONE SRL a fost înființată pe 23 februarie 2005 și are o vechime de 21 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DECO STONE SRL în 2025?
- În 2025, DECO STONE SRL a raportat o cifră de afaceri de 47.119 lei și un profit net de 7.528 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul DECO STONE SRL?
- Administratorul firmei DECO STONE SRL, conform Registrului Comerțului, este Ga••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DECO STONE SRL?
- Leadero are pentru DECO STONE SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DECO STONE SRL?
- Sediul social al firmei DECO STONE SRL este la adresa: 21, Sat Dumbrăvița, Comuna Dumbrăvița, jud. Timiș, cod poștal 1912.
- DECO STONE SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (7 aprilie 2026), DECO STONE SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Timiș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4779 din Timiș, după cifra de afaceri.
- CASA TEXTILELOR SRL · Municipiul Timișoara
- DANIXMP S.R.L. · Municipiul Timișoara
- INA - ONELA & DEM SRL · Loc. Sânnicolau Mare, Oraș Sânnicolau Mare
- VECCHIA EURO-ART SRL · Sat Bazoșu Nou, Comuna Bucovăț
- BLYTHSWOOD BANAT SRL · Loc. Jimbolia, Oraș Jimbolia
- ANDREAS SRL · Municipiul Timișoara
- LUDOVIC SH S.R.L. · Municipiul Timișoara
- SH GATA DE PURTAT S.R.L. · Sat Giroc, Comuna Giroc