VALISMAR CONSTRUCT SRL

CUI RO21451275 · J33/521/2007 · Rădăuți, Suceava

În funcțiune

VALISMAR CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Rădăuți, județul Suceava, înființată la 26 martie 2007 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J33/521/2007. Activitatea principală, conform codului CAEN 4778, este „Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO21451275). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.405.871 lei, o pierdere netă de 97.795 lei, 6 angajați.

Date de identificare VALISMAR CONSTRUCT SRL

CUI / Cod fiscal
RO21451275
Nr. Registrul Comerțului
J33/521/2007
EUID
ROONRC.J33/521/2007
Data înființării
26 martie 2007 (19 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
1 august 2026

Sediul social VALISMAR CONSTRUCT SRL

Adresă
Str. BOGDAN VODĂ, Rădăuți, jud. Suceava, cod poștal 725400
Localitate
Rădăuți
Județ
Suceava

Domeniul de activitate VALISMAR CONSTRUCT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
Echivalent CAEN Rev. 2
4778,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 4120
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4329
  • 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 4511
  • 4519
  • 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

Date de bilanț VALISMAR CONSTRUCT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.405.871 lei−97.795 lei425.403 lei-28.481 lei6
20242.116.368 lei6.171 lei391.731 lei69.314 lei6
20232.185.643 lei37.103 lei339.742 lei63.143 lei6
20221.636.184 lei−85.859 lei332.208 lei26.039 lei6
20211.769.738 lei99.338 lei275.516 lei168.098 lei6
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -28.481 lei.
  • Datoriile reprezintă 108% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 97.795 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 14% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere VALISMAR CONSTRUCT SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Su••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru VALISMAR CONSTRUCT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre VALISMAR CONSTRUCT SRL

Ce cod CAEN are VALISMAR CONSTRUCT SRL?
Codul CAEN principal al firmei VALISMAR CONSTRUCT SRL este 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4778,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este VALISMAR CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. VALISMAR CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO21451275.
Când a fost înființată VALISMAR CONSTRUCT SRL?
VALISMAR CONSTRUCT SRL a fost înființată pe 26 martie 2007 și are o vechime de 19 ani.
Ce cifră de afaceri a avut VALISMAR CONSTRUCT SRL în 2025?
În 2025, VALISMAR CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.405.871 lei și o pierdere netă de 97.795 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul VALISMAR CONSTRUCT SRL?
Administratorul firmei VALISMAR CONSTRUCT SRL, conform Registrului Comerțului, este Su••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta VALISMAR CONSTRUCT SRL?
Leadero are pentru VALISMAR CONSTRUCT SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul VALISMAR CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei VALISMAR CONSTRUCT SRL este la adresa: Str. BOGDAN VODĂ, Rădăuți, jud. Suceava, cod poștal 725400.
VALISMAR CONSTRUCT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 august 2026), VALISMAR CONSTRUCT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Suceava

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4778 din Suceava, după cifra de afaceri.