FLASH GRUP SRL

CUI RO24416701 · J2008000682370 · Vaslui, Vaslui

În funcțiune

FLASH GRUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Vaslui, județul Vaslui, înființată la 3 septembrie 2008 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2008000682370. Activitatea principală, conform codului CAEN 4740, este „Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO24416701). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 5.280.948 lei, un profit net de 648.356 lei, 9 angajați.

Date de identificare FLASH GRUP SRL

CUI / Cod fiscal
RO24416701
Nr. Registrul Comerțului
J2008000682370
EUID
ROONRC.J2008000682370
Data înființării
3 septembrie 2008 (17 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
9
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social FLASH GRUP SRL

Adresă
Str. ȘTEFAN CEL MARE, Vaslui, jud. Vaslui, cod poștal 730167
Localitate
Vaslui
Județ
Vaslui

Domeniul de activitate FLASH GRUP SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4740 – Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
Echivalent CAEN Rev. 2
4742,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 2620 – Fabricarea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Date de bilanț FLASH GRUP SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20255.280.948 lei648.356 lei1.751.957 lei3.018.034 lei9
20248.420.649 lei962.045 lei1.868.139 lei2.933.078 lei6
20232.292.376 lei188.642 lei1.830.216 lei1.987.121 lei5
20222.799.951 lei632.214 lei941.159 lei1.802.355 lei4
20212.256.547 lei232.751 lei1.039.162 lei1.396.800 lei4
  • Datoriile reprezintă 38% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 37% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere FLASH GRUP SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Bu••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FLASH GRUP SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FLASH GRUP SRL

Ce cod CAEN are FLASH GRUP SRL?
Codul CAEN principal al firmei FLASH GRUP SRL este 4740 – Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4742,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este FLASH GRUP SRL plătitoare de TVA?
Da. FLASH GRUP SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO24416701.
Când a fost înființată FLASH GRUP SRL?
FLASH GRUP SRL a fost înființată pe 3 septembrie 2008 și are o vechime de 17 ani.
Ce cifră de afaceri a avut FLASH GRUP SRL în 2025?
În 2025, FLASH GRUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.280.948 lei și un profit net de 648.356 lei, cu 9 angajați.
Cine este administratorul FLASH GRUP SRL?
Administratorul firmei FLASH GRUP SRL, conform Registrului Comerțului, este Bu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta FLASH GRUP SRL?
Leadero are pentru FLASH GRUP SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul FLASH GRUP SRL?
Sediul social al firmei FLASH GRUP SRL este la adresa: Str. ȘTEFAN CEL MARE, Vaslui, jud. Vaslui, cod poștal 730167.
FLASH GRUP SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), FLASH GRUP SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vaslui

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4740 din Vaslui, după cifra de afaceri.