PEM TURIST SRL
CUI RO25831439 · J04/754/2009 · Poiana Sărată, Bacău
PEM TURIST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Poiana Sărată, județul Bacău, înființată la 29 iulie 2009 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J04/754/2009. Activitatea principală, conform codului CAEN 9604, este „Activități de întreținere corporală". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO25831439). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 42.916 lei, o pierdere netă de 59.482 lei, 1 angajat.
Date de identificare PEM TURIST SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO25831439
- Nr. Registrul Comerțului
- J04/754/2009
- EUID
- ROONRC.J04/754/2009
- Data înființării
- 29 iulie 2009 (17 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social PEM TURIST SRL
- Adresă
- Comuna Oituz, Morii 12, Poiana Sărată, jud. Bacău, cod poștal 607371
- Localitate
- Poiana Sărată
- Județ
- Bacău
Domeniul de activitate PEM TURIST SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9604 – Activități de întreținere corporală
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 7711 – Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
- 9602
Date de bilanț PEM TURIST SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 42.916 lei | −59.482 lei | 169.553 lei | -135.704 lei | 1 |
| 2024 | 32.218 lei | −51.330 lei | 129.304 lei | -76.222 lei | 1 |
| 2023 | 5.710 lei | −87.151 lei | 101.806 lei | -24.892 lei | 1 |
| 2022 | 398.796 lei | −116.965 lei | 9.384 lei | 62.259 lei | 8 |
| 2021 | 1.390.715 lei | 124.550 lei | 63.699 lei | 179.224 lei | 14 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -135.704 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 501% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 59.482 lei.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 33% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PEM TURIST SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Mu••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PEM TURIST SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PEM TURIST SRL
- Ce cod CAEN are PEM TURIST SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PEM TURIST SRL este 9604 – Activități de întreținere corporală (CAEN Rev. 3).
- Este PEM TURIST SRL plătitoare de TVA?
- Da. PEM TURIST SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO25831439.
- Când a fost înființată PEM TURIST SRL?
- PEM TURIST SRL a fost înființată pe 29 iulie 2009 și are o vechime de 17 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PEM TURIST SRL în 2025?
- În 2025, PEM TURIST SRL a raportat o cifră de afaceri de 42.916 lei și o pierdere netă de 59.482 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul PEM TURIST SRL?
- Administratorul firmei PEM TURIST SRL, conform Registrului Comerțului, este Mu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PEM TURIST SRL?
- Leadero are pentru PEM TURIST SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PEM TURIST SRL?
- Sediul social al firmei PEM TURIST SRL este la adresa: Comuna Oituz, Morii 12, Poiana Sărată, jud. Bacău, cod poștal 607371.
- PEM TURIST SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), PEM TURIST SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bacău
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9604 din Bacău, după cifra de afaceri.
- CRONOS MEDICAL BEAUTY CLINICS SRL · Bacău
- NIKSTIL S.R.L. · Bacau
- ELIDA SPA S.R.L. · Municipiul Onești
- CORPORIS FEMINA SRL · Bacău
- RESET FOR LIFE S.R.L. · Lilieci
- SLOW STUDIO SRL · Bacău
- SLOW SPA BACĂU S.R.L. · Municipiul Bacău
- IBLU WELLNESS EXPERT S.R.L. · Municipiul Bacău