TRAFOTECH SRL

CUI RO26075058 · J2009001811129 · Gherla, Cluj

În funcțiune

TRAFOTECH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Gherla, județul Cluj, înființată la 7 octombrie 2009 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2009001811129. Activitatea principală, conform codului CAEN 4664, este „Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO26075058). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 42.534.343 lei, un profit net de 2.872.820 lei, 6 angajați.

Date de identificare TRAFOTECH SRL

CUI / Cod fiscal
RO26075058
Nr. Registrul Comerțului
J2009001811129
EUID
ROONRC.J2009001811129
Data înființării
7 octombrie 2009 (16 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
6
Verificat la ANAF
5 iulie 2026

Sediul social TRAFOTECH SRL

Adresă
Municipiul Gherla, Str. ARMENEASCĂ 23, Gherla, jud. Cluj, cod poștal 405300
Localitate
Gherla
Județ
Cluj

Domeniul de activitate TRAFOTECH SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4664 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
Echivalent CAEN Rev. 2
4643,4664,4669
Coduri CAEN secundare autorizate
3
  • 4614 – Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 4669
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri

Date de bilanț TRAFOTECH SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202542.534.343 lei2.872.820 lei16.037.069 lei9.112.338 lei6
202433.227.662 lei2.435.784 lei13.400.504 lei7.134.740 lei4
202338.187.035 lei3.601.063 lei10.748.832 lei5.616.881 lei4
202223.308.975 lei2.271.366 lei7.036.339 lei2.651.018 lei4
202110.618.979 lei440.363 lei5.387.096 lei793.090 lei3
  • Datoriile reprezintă 64% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 28% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TRAFOTECH SRL

Telefon 1
02•• ••• •••
Telefon 2
07•• ••• •••
Administrator
Bi••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TRAFOTECH SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TRAFOTECH SRL

Ce cod CAEN are TRAFOTECH SRL?
Codul CAEN principal al firmei TRAFOTECH SRL este 4664 – Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4643,4664,4669 în CAEN Rev. 2.
Este TRAFOTECH SRL plătitoare de TVA?
Da. TRAFOTECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO26075058.
Când a fost înființată TRAFOTECH SRL?
TRAFOTECH SRL a fost înființată pe 7 octombrie 2009 și are o vechime de 16 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TRAFOTECH SRL în 2025?
În 2025, TRAFOTECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 42.534.343 lei și un profit net de 2.872.820 lei, cu 6 angajați.
Cine este administratorul TRAFOTECH SRL?
Administratorul firmei TRAFOTECH SRL, conform Registrului Comerțului, este Bi••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TRAFOTECH SRL?
Leadero are pentru TRAFOTECH SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TRAFOTECH SRL?
Sediul social al firmei TRAFOTECH SRL este la adresa: Municipiul Gherla, Str. ARMENEASCĂ 23, Gherla, jud. Cluj, cod poștal 405300.
TRAFOTECH SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (5 iulie 2026), TRAFOTECH SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4664 din Cluj, după cifra de afaceri.