CS & E CONSUTILITY SRL

CUI RO28508085 · J19/281/2011 · Alexandrița, Harghita

În funcțiune

CS & E CONSUTILITY SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Alexandrița, județul Harghita, înființată la 19 mai 2011 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J19/281/2011. Activitatea principală, conform codului CAEN 4752, este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO28508085). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 386.928 lei, o pierdere netă de 107.843 lei, 0 angajați.

Date de identificare CS & E CONSUTILITY SRL

CUI / Cod fiscal
RO28508085
Nr. Registrul Comerțului
J19/281/2011
EUID
ROONRC.J19/281/2011
Data înființării
19 mai 2011 (15 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
14 iulie 2026

Sediul social CS & E CONSUTILITY SRL

Adresă
Str. Sándor 25, Zetea, HARGHITA, Alexandrița, jud. Harghita, cod poștal 537360
Localitate
Alexandrița
Județ
Harghita

Domeniul de activitate CS & E CONSUTILITY SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Echivalent CAEN Rev. 2
4752,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 4618 – Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4673 – Comerț cu ridicata al motocicletelor; comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
  • 4676
  • 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4778 – Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
  • 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4789
  • 5210 – Depozitări

Date de bilanț CS & E CONSUTILITY SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025386.928 lei−107.843 lei802.869 lei112.139 lei0
2024320.140 lei28.191 lei77.979 lei219.821 lei-
20230 lei−4.863 lei60.014 lei191.630 lei-
2022504 lei−1.871 lei53.663 lei196.493 lei-
20211.034 lei2.234 lei53.648 lei198.363 lei-
  • Datoriile reprezintă 88% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 107.843 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 21% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CS & E CONSUTILITY SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Sá••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CS & E CONSUTILITY SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CS & E CONSUTILITY SRL

Ce cod CAEN are CS & E CONSUTILITY SRL?
Codul CAEN principal al firmei CS & E CONSUTILITY SRL este 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4752,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este CS & E CONSUTILITY SRL plătitoare de TVA?
Da. CS & E CONSUTILITY SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO28508085.
Când a fost înființată CS & E CONSUTILITY SRL?
CS & E CONSUTILITY SRL a fost înființată pe 19 mai 2011 și are o vechime de 15 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CS & E CONSUTILITY SRL în 2025?
În 2025, CS & E CONSUTILITY SRL a raportat o cifră de afaceri de 386.928 lei și o pierdere netă de 107.843 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul CS & E CONSUTILITY SRL?
Administratorul firmei CS & E CONSUTILITY SRL, conform Registrului Comerțului, este Sá••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CS & E CONSUTILITY SRL?
Leadero are pentru CS & E CONSUTILITY SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CS & E CONSUTILITY SRL?
Sediul social al firmei CS & E CONSUTILITY SRL este la adresa: Str. Sándor 25, Zetea, HARGHITA, Alexandrița, jud. Harghita, cod poștal 537360.
CS & E CONSUTILITY SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (14 iulie 2026), CS & E CONSUTILITY SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Harghita

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4752 din Harghita, după cifra de afaceri.