CORONA CONTRACTOR SRL
CUI RO31301992 · J36/84/2013 · Tulcea, Tulcea
CORONA CONTRACTOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Tulcea, județul Tulcea, înființată la 28 februarie 2013 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J36/84/2013. Activitatea principală, conform codului CAEN 4619, este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO31301992). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 3.561.222 lei, un profit net de 358.442 lei, 1 angajat.
Date de identificare CORONA CONTRACTOR SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO31301992
- Nr. Registrul Comerțului
- J36/84/2013
- EUID
- ROONRC.J36/84/2013
- Data înființării
- 28 februarie 2013 (13 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 1 august 2026
Sediul social CORONA CONTRACTOR SRL
- Adresă
- Str. VITICULTURII, Tulcea, jud. Tulcea
- Localitate
- Tulcea
- Județ
- Tulcea
Domeniul de activitate CORONA CONTRACTOR SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4619,8299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 5221 – Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5229
- 5621 – Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
- 5819 – Alte activități de editare
- 6202
- 6311
- 6312
- 7022
- 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- 7712 – Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele
Date de bilanț CORONA CONTRACTOR SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.561.222 lei | 358.442 lei | 8.271.579 lei | 358.682 lei | 1 |
| 2024 | 6.222.685 lei | 735.702 lei | 381.371 lei | 735.942 lei | 2 |
| 2023 | 2.396.991 lei | 771.126 lei | 446.353 lei | 771.366 lei | 2 |
| 2022 | 792.430 lei | 95.761 lei | 370.713 lei | 96.001 lei | 2 |
| 2021 | 650.904 lei | 344.579 lei | 27.996 lei | 494.819 lei | 2 |
- ▲ Datoriile reprezintă 96% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 43% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CORONA CONTRACTOR SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Vo••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CORONA CONTRACTOR SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CORONA CONTRACTOR SRL
- Ce cod CAEN are CORONA CONTRACTOR SRL?
- Codul CAEN principal al firmei CORONA CONTRACTOR SRL este 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4619,8299 în CAEN Rev. 2.
- Este CORONA CONTRACTOR SRL plătitoare de TVA?
- Da. CORONA CONTRACTOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO31301992.
- Când a fost înființată CORONA CONTRACTOR SRL?
- CORONA CONTRACTOR SRL a fost înființată pe 28 februarie 2013 și are o vechime de 13 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CORONA CONTRACTOR SRL în 2025?
- În 2025, CORONA CONTRACTOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.561.222 lei și un profit net de 358.442 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul CORONA CONTRACTOR SRL?
- Administratorul firmei CORONA CONTRACTOR SRL, conform Registrului Comerțului, este Vo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CORONA CONTRACTOR SRL?
- Leadero are pentru CORONA CONTRACTOR SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CORONA CONTRACTOR SRL?
- Sediul social al firmei CORONA CONTRACTOR SRL este la adresa: Str. VITICULTURII, Tulcea, jud. Tulcea.
- CORONA CONTRACTOR SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (1 august 2026), CORONA CONTRACTOR SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Tulcea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4619 din Tulcea, după cifra de afaceri.
- TEOSERV CONSULTING ENERGY SRL · Tulcea
- ROART DISTRIBUTION SRL · Tulcea
- ECOLOGIC APPLICATIONS SRL · Tulcea
- VAV EXPERT S.R.L. · Municipiul Tulcea
- MATI AUTO TEAM SRL · Tulcea
- REAL FISH UNLIMITED S.R.L. · Municipiul Tulcea
- LUXIT UNDEFEATED LOGISTIK S.R.L. · Sat Iazurile, Comuna Valea Nucarilor
- MISTERIAN UNLIMITED S.R.L. · Municipiul Tulcea