RECORD FORAT SRL

CUI RO32730887 · J30/87/2014 · Călinești-Oaș, Satu Mare

În funcțiune

RECORD FORAT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Călinești-Oaș, județul Satu Mare, înființată la 31 ianuarie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/87/2014. Activitatea principală, conform codului CAEN 6812, este „Dezvoltare (promovare) imobiliară". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO32730887). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.

Date de identificare RECORD FORAT SRL

CUI / Cod fiscal
RO32730887
Nr. Registrul Comerțului
J30/87/2014
EUID
ROONRC.J30/87/2014
Data înființării
31 ianuarie 2014 (12 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social RECORD FORAT SRL

Adresă
CĂLINEȘTI-OAȘ, Călinești-Oaș, jud. Satu Mare, cod poștal 447070
Localitate
Călinești-Oaș
Județ
Satu Mare

Domeniul de activitate RECORD FORAT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
Echivalent CAEN Rev. 2
4110
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Date de bilanț RECORD FORAT SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20250 lei0 lei2.155.424 lei-1.780 lei0
20240 lei0 lei55.600 lei-1.780 lei-
20230 lei0 lei55.600 lei-1.780 lei-
20220 lei0 lei55.600 lei-1.780 lei-
20210 lei0 lei55.600 lei-1.780 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -1.780 lei.
  • Datoriile reprezintă 100% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere RECORD FORAT SRL

Administrator
Su••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru RECORD FORAT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre RECORD FORAT SRL

Ce cod CAEN are RECORD FORAT SRL?
Codul CAEN principal al firmei RECORD FORAT SRL este 6812 – Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4110 în CAEN Rev. 2.
Este RECORD FORAT SRL plătitoare de TVA?
Da. RECORD FORAT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO32730887.
Când a fost înființată RECORD FORAT SRL?
RECORD FORAT SRL a fost înființată pe 31 ianuarie 2014 și are o vechime de 12 ani.
Ce cifră de afaceri a avut RECORD FORAT SRL în 2025?
În 2025, RECORD FORAT SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul RECORD FORAT SRL?
Administratorul firmei RECORD FORAT SRL, conform Registrului Comerțului, este Su••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul RECORD FORAT SRL?
Sediul social al firmei RECORD FORAT SRL este la adresa: CĂLINEȘTI-OAȘ, Călinești-Oaș, jud. Satu Mare, cod poștal 447070.
RECORD FORAT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), RECORD FORAT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Satu Mare

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6812 din Satu Mare, după cifra de afaceri.