PARADIGMA STUDIO SRL

CUI RO33428900 · J40/4411/2020 · București, Ilfov

În funcțiune

PARADIGMA STUDIO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București, județul Ilfov, înființată la 29 iulie 2014 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/4411/2020. Activitatea principală, conform codului CAEN 7111, este „Activități de arhitectură". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO33428900). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 726.682 lei, o pierdere netă de 127.183 lei, 5 angajați.

Date de identificare PARADIGMA STUDIO SRL

CUI / Cod fiscal
RO33428900
Nr. Registrul Comerțului
J40/4411/2020
EUID
ROONRC.J40/4411/2020
Data înființării
29 iulie 2014 (12 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
5
Verificat la ANAF
12 iulie 2026

Sediul social PARADIGMA STUDIO SRL

Adresă
MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 6, SPL. INDEPENDENȚEI, NR.202M, CAMERA 1, SC.1, ET.7, AP.72, București, jud. Ilfov
Localitate
București
Județ
Ilfov

Domeniul de activitate PARADIGMA STUDIO SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7111 – Activități de arhitectură
Echivalent CAEN Rev. 2
7111
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 7490

Date de bilanț PARADIGMA STUDIO SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025726.682 lei−127.183 lei821.398 lei-391.719 lei5
2024379.736 lei−491.628 lei680.108 lei-264.536 lei3
2023923.766 lei322.295 lei393.312 lei470.335 lei3
2022244.947 lei−92.577 lei191.435 lei148.040 lei3
2021393.626 lei79.723 lei279.538 lei240.617 lei3
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -391.719 lei.
  • Datoriile reprezintă 191% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 127.183 lei.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 91% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PARADIGMA STUDIO SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ma••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PARADIGMA STUDIO SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PARADIGMA STUDIO SRL

Ce cod CAEN are PARADIGMA STUDIO SRL?
Codul CAEN principal al firmei PARADIGMA STUDIO SRL este 7111 – Activități de arhitectură (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7111 în CAEN Rev. 2.
Este PARADIGMA STUDIO SRL plătitoare de TVA?
Da. PARADIGMA STUDIO SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO33428900.
Când a fost înființată PARADIGMA STUDIO SRL?
PARADIGMA STUDIO SRL a fost înființată pe 29 iulie 2014 și are o vechime de 12 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PARADIGMA STUDIO SRL în 2025?
În 2025, PARADIGMA STUDIO SRL a raportat o cifră de afaceri de 726.682 lei și o pierdere netă de 127.183 lei, cu 5 angajați.
Cine este administratorul PARADIGMA STUDIO SRL?
Administratorul firmei PARADIGMA STUDIO SRL, conform Registrului Comerțului, este Ma••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PARADIGMA STUDIO SRL?
Leadero are pentru PARADIGMA STUDIO SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PARADIGMA STUDIO SRL?
Sediul social al firmei PARADIGMA STUDIO SRL este la adresa: MUNICIPIUL BUCUREȘTI, SECTOR 6, SPL. INDEPENDENȚEI, NR.202M, CAMERA 1, SC.1, ET.7, AP.72, București, jud. Ilfov.
PARADIGMA STUDIO SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), PARADIGMA STUDIO SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Ilfov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7111 din Ilfov, după cifra de afaceri.