UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

CUI RO34027086 · J2015000188357 · Municipiul Timișoara, Timiș

În funcțiune

UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Timișoara, județul Timiș, înființată la 28 ianuarie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000188357. Activitatea principală, conform codului CAEN 4211, este „Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34027086). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 1.081.284 lei, o pierdere netă de 417.285 lei, 3 angajați.

Date de identificare UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

CUI / Cod fiscal
RO34027086
Nr. Registrul Comerțului
J2015000188357
EUID
ROONRC.J2015000188357
Data înființării
28 ianuarie 2015 (11 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

Adresă
ELECTRONICII 14, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 300694
Localitate
Municipiul Timișoara
Județ
Timiș

Domeniul de activitate UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Echivalent CAEN Rev. 2
4211
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Date de bilanț UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20231.081.284 lei−417.285 lei670.604 lei-493.685 lei3
  • Capitaluri proprii negative în 2023: -493.685 lei.
  • Datoriile reprezintă 379% din activele totale în 2023.
  • Pierdere netă în 2023: 417.285 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ha••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL

Ce cod CAEN are UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL?
Codul CAEN principal al firmei UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL este 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4211 în CAEN Rev. 2.
Este UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Da. UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34027086.
Când a fost înființată UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL?
UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL a fost înființată pe 28 ianuarie 2015 și are o vechime de 11 ani.
Ce cifră de afaceri a avut UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL în 2023?
În 2023, UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.081.284 lei și o pierdere netă de 417.285 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL?
Administratorul firmei UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL, conform Registrului Comerțului, este Ha••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL?
Leadero are pentru UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL este la adresa: ELECTRONICII 14, Municipiul Timișoara, jud. Timiș, cod poștal 300694.
UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), UNIC CONSULT - CONSTRUCT SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Timiș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4211 din Timiș, după cifra de afaceri.