CASA DE VOPSELE SRL

CUI RO34064076 · J2015000152178 · Galați, Galați

În funcțiune

CASA DE VOPSELE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Galați, județul Galați, înființată la 5 februarie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000152178. Activitatea principală, conform codului CAEN 4752, este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34064076). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 212.203 lei, un profit net de 1.526 lei, 0 angajați.

Date de identificare CASA DE VOPSELE SRL

CUI / Cod fiscal
RO34064076
Nr. Registrul Comerțului
J2015000152178
EUID
ROONRC.J2015000152178
Data înființării
5 februarie 2015 (11 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social CASA DE VOPSELE SRL

Adresă
Str RĂZBOIENI 89, Camera2, Galați, GALAȚI, Galați, jud. Galați, cod poștal 800130
Localitate
Galați
Județ
Galați

Domeniul de activitate CASA DE VOPSELE SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
Echivalent CAEN Rev. 2
4752,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților

Date de bilanț CASA DE VOPSELE SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025212.203 lei1.526 lei72.545 lei18.389 lei0
2024250.669 lei−36.989 lei60.286 lei46.890 lei2
2023732.030 lei241.811 lei180.112 lei242.051 lei1
2022398.269 lei77.071 lei271.829 lei97.835 lei1
2021468.741 lei100.627 lei273.387 lei20.764 lei2
  • Datoriile reprezintă 80% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 15% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere CASA DE VOPSELE SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Co••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru CASA DE VOPSELE SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre CASA DE VOPSELE SRL

Ce cod CAEN are CASA DE VOPSELE SRL?
Codul CAEN principal al firmei CASA DE VOPSELE SRL este 4752 – Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4752,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este CASA DE VOPSELE SRL plătitoare de TVA?
Da. CASA DE VOPSELE SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34064076.
Când a fost înființată CASA DE VOPSELE SRL?
CASA DE VOPSELE SRL a fost înființată pe 5 februarie 2015 și are o vechime de 11 ani.
Ce cifră de afaceri a avut CASA DE VOPSELE SRL în 2025?
În 2025, CASA DE VOPSELE SRL a raportat o cifră de afaceri de 212.203 lei și un profit net de 1.526 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul CASA DE VOPSELE SRL?
Administratorul firmei CASA DE VOPSELE SRL, conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta CASA DE VOPSELE SRL?
Leadero are pentru CASA DE VOPSELE SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul CASA DE VOPSELE SRL?
Sediul social al firmei CASA DE VOPSELE SRL este la adresa: Str RĂZBOIENI 89, Camera2, Galați, GALAȚI, Galați, jud. Galați, cod poștal 800130.
CASA DE VOPSELE SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), CASA DE VOPSELE SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Galați

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4752 din Galați, după cifra de afaceri.