HYDRO TERMOTECH SRL

CUI RO34166297 · J2015000207269 · Târgu Mureș, Mureș

În funcțiune

HYDRO TERMOTECH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată la 27 februarie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000207269. Activitatea principală, conform codului CAEN 4322, este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO34166297). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.372.474 lei, un profit net de 77.070 lei, 4 angajați.

Date de identificare HYDRO TERMOTECH SRL

CUI / Cod fiscal
RO34166297
Nr. Registrul Comerțului
J2015000207269
EUID
ROONRC.J2015000207269
Data înființării
27 februarie 2015 (11 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
4
Verificat la ANAF
23 iulie 2026

Sediul social HYDRO TERMOTECH SRL

Adresă
Str. RODNEI, Târgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540020
Localitate
Târgu Mureș
Județ
Mureș

Domeniul de activitate HYDRO TERMOTECH SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Echivalent CAEN Rev. 2
4322,4399
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Date de bilanț HYDRO TERMOTECH SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.372.474 lei77.070 lei669.863 lei2.104 lei4
20241.180.522 lei34.654 lei461.949 lei-65.966 lei5
2023526.597 lei9.246 lei423.595 lei-100.620 lei4
2022858.509 lei39.352 lei330.140 lei-109.866 lei5
2021776.029 lei−41.672 lei395.831 lei-149.218 lei5
  • Datoriile reprezintă 80% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 16% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere HYDRO TERMOTECH SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Gy••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru HYDRO TERMOTECH SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre HYDRO TERMOTECH SRL

Ce cod CAEN are HYDRO TERMOTECH SRL?
Codul CAEN principal al firmei HYDRO TERMOTECH SRL este 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4322,4399 în CAEN Rev. 2.
Este HYDRO TERMOTECH SRL plătitoare de TVA?
Da. HYDRO TERMOTECH SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO34166297.
Când a fost înființată HYDRO TERMOTECH SRL?
HYDRO TERMOTECH SRL a fost înființată pe 27 februarie 2015 și are o vechime de 11 ani.
Ce cifră de afaceri a avut HYDRO TERMOTECH SRL în 2025?
În 2025, HYDRO TERMOTECH SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.372.474 lei și un profit net de 77.070 lei, cu 4 angajați.
Cine este administratorul HYDRO TERMOTECH SRL?
Administratorul firmei HYDRO TERMOTECH SRL, conform Registrului Comerțului, este Gy••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta HYDRO TERMOTECH SRL?
Leadero are pentru HYDRO TERMOTECH SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul HYDRO TERMOTECH SRL?
Sediul social al firmei HYDRO TERMOTECH SRL este la adresa: Str. RODNEI, Târgu Mureș, jud. Mureș, cod poștal 540020.
HYDRO TERMOTECH SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (23 iulie 2026), HYDRO TERMOTECH SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Mureș

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4322 din Mureș, după cifra de afaceri.