H.R.D. MOD DESIGN SRL
CUI 34521380 · J24/496/2015 · Baia Mare, Maramureș
H.R.D. MOD DESIGN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Baia Mare, județul Maramureș, înființată la 18 mai 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J24/496/2015. Activitatea principală, conform codului CAEN 3100, este „Fabricarea de mobilă". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 39.980 lei, un profit net de 7.520 lei, 0 angajați.
Date de identificare H.R.D. MOD DESIGN SRL
- CUI / Cod fiscal
- 34521380
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/496/2015
- EUID
- ROONRC.J24/496/2015
- Data înființării
- 18 mai 2015 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social H.R.D. MOD DESIGN SRL
- Adresă
- Municipiul Baia Mare, GAROAFEI 67, Baia Mare, jud. Maramureș, cod poștal 430384
- Localitate
- Baia Mare
- Județ
- Maramureș
Domeniul de activitate H.R.D. MOD DESIGN SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 3100 – Fabricarea de mobilă
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 3102
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 2
- 1413
- 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Date de bilanț H.R.D. MOD DESIGN SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 39.980 lei | 7.520 lei | 60.663 lei | 83.621 lei | 0 |
| 2024 | 21.147 lei | 791 lei | 67.857 lei | 76.101 lei | - |
| 2023 | 22.255 lei | −8.217 lei | 80.927 lei | 75.310 lei | - |
| 2022 | 140.979 lei | 59.414 lei | 65.302 lei | 93.526 lei | - |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 13.927 lei | 34.112 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 42% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 89% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere H.R.D. MOD DESIGN SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Pa••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru H.R.D. MOD DESIGN SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre H.R.D. MOD DESIGN SRL
- Ce cod CAEN are H.R.D. MOD DESIGN SRL?
- Codul CAEN principal al firmei H.R.D. MOD DESIGN SRL este 3100 – Fabricarea de mobilă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3102 în CAEN Rev. 2.
- Este H.R.D. MOD DESIGN SRL plătitoare de TVA?
- Nu. H.R.D. MOD DESIGN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 34521380, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată H.R.D. MOD DESIGN SRL?
- H.R.D. MOD DESIGN SRL a fost înființată pe 18 mai 2015 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut H.R.D. MOD DESIGN SRL în 2025?
- În 2025, H.R.D. MOD DESIGN SRL a raportat o cifră de afaceri de 39.980 lei și un profit net de 7.520 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul H.R.D. MOD DESIGN SRL?
- Administratorul firmei H.R.D. MOD DESIGN SRL, conform Registrului Comerțului, este Pa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta H.R.D. MOD DESIGN SRL?
- Leadero are pentru H.R.D. MOD DESIGN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul H.R.D. MOD DESIGN SRL?
- Sediul social al firmei H.R.D. MOD DESIGN SRL este la adresa: Municipiul Baia Mare, GAROAFEI 67, Baia Mare, jud. Maramureș, cod poștal 430384.
- H.R.D. MOD DESIGN SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), H.R.D. MOD DESIGN SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Maramureș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3100 din Maramureș, după cifra de afaceri.
- ARAMIS INVEST SRL · Baia Mare
- AVIVA SRL · Baia Mare
- ITALSOFA ROMANIA S.R.L. · Municipiul Baia Mare
- PLIMOB SA · Municipiul Sighetu Marmației
- LAGUNA EUROMOB SRL · Berbești
- LAGUNA SERV SRL · Municipiul Sighetu Marmației
- SOMPRODUCT S.R.L. · Baia Mare
- CONSTRUCŢII NAVALE IVASCU S.R.L. · Vișeu de Sus