KLM CONS 81 SRL
CUI 34803977 · J2015000915175 · Tulucești, Galați
KLM CONS 81 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Tulucești, județul Galați, înființată la 22 iulie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000915175. Activitatea principală, conform codului CAEN 4341, este „Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 165.939 lei, o pierdere netă de 199.613 lei, 5 angajați.
Date de identificare KLM CONS 81 SRL
- CUI / Cod fiscal
- 34803977
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000915175
- EUID
- ROONRC.J2015000915175
- Data înființării
- 22 iulie 2015 (11 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 5
- Verificat la ANAF
- 12 iulie 2026
Sediul social KLM CONS 81 SRL
- Adresă
- Str. Sportului, Tulucești, jud. Galați, cod poștal 807300
- Localitate
- Tulucești
- Județ
- Galați
Domeniul de activitate KLM CONS 81 SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4341 – Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4391
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4100 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Date de bilanț KLM CONS 81 SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.939 lei | −199.613 lei | 196.706 lei | -40.181 lei | 5 |
| 2024 | 483.430 lei | 111.016 lei | 201.642 lei | 159.431 lei | 5 |
| 2023 | 294.073 lei | −39.317 lei | 179.289 lei | 48.415 lei | 6 |
| 2022 | 298.000 lei | 76.572 lei | 24.370 lei | 87.732 lei | 6 |
| 2021 | 260.540 lei | 42.498 lei | 19.972 lei | 42.738 lei | 6 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -40.181 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 126% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 199.613 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 66% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere KLM CONS 81 SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- If••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru KLM CONS 81 SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre KLM CONS 81 SRL
- Ce cod CAEN are KLM CONS 81 SRL?
- Codul CAEN principal al firmei KLM CONS 81 SRL este 4341 – Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4391 în CAEN Rev. 2.
- Este KLM CONS 81 SRL plătitoare de TVA?
- Nu. KLM CONS 81 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 34803977, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată KLM CONS 81 SRL?
- KLM CONS 81 SRL a fost înființată pe 22 iulie 2015 și are o vechime de 11 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut KLM CONS 81 SRL în 2025?
- În 2025, KLM CONS 81 SRL a raportat o cifră de afaceri de 165.939 lei și o pierdere netă de 199.613 lei, cu 5 angajați.
- Cine este administratorul KLM CONS 81 SRL?
- Administratorul firmei KLM CONS 81 SRL, conform Registrului Comerțului, este If••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta KLM CONS 81 SRL?
- Leadero are pentru KLM CONS 81 SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul KLM CONS 81 SRL?
- Sediul social al firmei KLM CONS 81 SRL este la adresa: Str. Sportului, Tulucești, jud. Galați, cod poștal 807300.
- KLM CONS 81 SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (12 iulie 2026), KLM CONS 81 SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Galați
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4341 din Galați, după cifra de afaceri.
- COPERTURE CRIN SRL · Corod
- RALYCOM SRL · Matca
- PET MAPAMOND COPERTURE SRL · Barcea
- CIPDAN GROUP 2025 S.R.L. · Municipiul Galați
- VAIPER PAV S.R.L. · FUNDEANU
- ROȘU PETRU ACOPERIȘURI S.R.L. · Foltești
- CARLOS PAV S.R.L. · Municipiul Galați
- TERMOHIDROIZOLATII CONSTRUCT SRL-D · Cosmești