CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 35163116 · J2015000641182 · Runcu, Gorj
CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Runcu, județul Gorj, înființată la 26 octombrie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2015000641182. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.529.068 lei, un profit net de 1.221.144 lei, 2 angajați.
Date de identificare CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 35163116
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015000641182
- EUID
- ROONRC.J2015000641182
- Data înființării
- 26 octombrie 2015 (10 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 2
- Verificat la ANAF
- 23 iunie 2026
Sediul social CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- Str MATEI VOIEVOD 26, București, MUNICIPIUL BUCUREȘTI, Runcu, jud. Gorj, cod poștal 21455
- Localitate
- Runcu
- Județ
- Gorj
Domeniul de activitate CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7112
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 7
- 4120
- 4211 – Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
- 4212 – Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane.
- 4213 – Construcția de poduri și tuneluri
- 4299 – Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a.
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 7111 – Activități de arhitectură
Date de bilanț CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.529.068 lei | 1.221.144 lei | 610.572 lei | 1.221.385 lei | 2 |
| 2024 | 929.870 lei | 694.866 lei | 197.178 lei | 655.106 lei | 1 |
| 2023 | 540.130 lei | 460.226 lei | 53.993 lei | 460.466 lei | 1 |
| 2022 | 137.615 lei | 38.697 lei | 55.128 lei | 185.730 lei | 2 |
| 2021 | 177.043 lei | 51.435 lei | 68.259 lei | 172.296 lei | 2 |
- • Datoriile reprezintă 30% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 64% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ca••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
- Este CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 35163116, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.?
- CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 26 octombrie 2015 și are o vechime de 10 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
- În 2025, CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.529.068 lei și un profit net de 1.221.144 lei, cu 2 angajați.
- Cine este administratorul CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ca••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.?
- Leadero are pentru CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. este la adresa: Str MATEI VOIEVOD 26, București, MUNICIPIUL BUCUREȘTI, Runcu, jud. Gorj, cod poștal 21455.
- CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (23 iunie 2026), CEC DESIGN CONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Gorj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Gorj, după cifra de afaceri.
- MIHCRIV CONSTRUCT SRL · Târgu Jiu
- SMITH&KLEIN SRL · Târgu Jiu
- ELPROCONS ELECTRIC SRL · Târgu Jiu
- ROMDAX SRL · Turcinești
- BICOMPREST 2014 SRL · Târgu Jiu
- INSACONS SRL · TÎRGU JIU
- SMCE GROUP T&D SRL · Sat Urechești, Comuna Drăguțești
- EXPVIBRA SRL · Negreni