DALI DALIN SRL
CUI 35172076 · J39/624/2015 · Urechești, Vrancea
DALI DALIN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Urechești, județul Vrancea, înființată la 28 octombrie 2015 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/624/2015. Activitatea principală, conform codului CAEN 3299, este „Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare DALI DALIN SRL
- CUI / Cod fiscal
- 35172076
- Nr. Registrul Comerțului
- J39/624/2015
- EUID
- ROONRC.J39/624/2015
- Data înființării
- 28 octombrie 2015 (10 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 2 august 2026
Sediul social DALI DALIN SRL
- Adresă
- Str. Margaretelor, Urechești, jud. Vrancea, cod poștal 627385
- Localitate
- Urechești
- Județ
- Vrancea
Domeniul de activitate DALI DALIN SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 2790,3230,3299
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 6
- 4799
- 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 5210 – Depozitări
- 5629
- 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Date de bilanț DALI DALIN SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 12.585 lei | -12.233 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 12.586 lei | -12.233 lei | - |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 12.585 lei | -12.233 lei | - |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 12.585 lei | -12.233 lei | - |
| 2021 | 0 lei | −200 lei | 12.585 lei | -12.233 lei | - |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -12.233 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 3575% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere DALI DALIN SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Po••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru DALI DALIN SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre DALI DALIN SRL
- Ce cod CAEN are DALI DALIN SRL?
- Codul CAEN principal al firmei DALI DALIN SRL este 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2790,3230,3299 în CAEN Rev. 2.
- Este DALI DALIN SRL plătitoare de TVA?
- Nu. DALI DALIN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 35172076, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată DALI DALIN SRL?
- DALI DALIN SRL a fost înființată pe 28 octombrie 2015 și are o vechime de 10 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut DALI DALIN SRL în 2025?
- În 2025, DALI DALIN SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul DALI DALIN SRL?
- Administratorul firmei DALI DALIN SRL, conform Registrului Comerțului, este Po••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta DALI DALIN SRL?
- Leadero are pentru DALI DALIN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul DALI DALIN SRL?
- Sediul social al firmei DALI DALIN SRL este la adresa: Str. Margaretelor, Urechești, jud. Vrancea, cod poștal 627385.
- DALI DALIN SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (2 august 2026), DALI DALIN SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vrancea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3299 din Vrancea, după cifra de afaceri.
- NOVASELGRUP SRL · Rosioara
- NICO LORI TRANS 2005 SRL · Vulturu
- MILAN HANDMADE S.R.L. · Vrancea
- IULICRIS SRL · Răstoaca
- AFRODITA S.R.L. · Golestii de Sus
- HANDMADE MILANSHOP S.R.L. · Municipiul Focșani
- ANYBELLY S.R.L. · Loc. Odobești, Oraș Odobești
- ARBOCOM DESIGN SRL · Focșani