REISERV IT ELECTRONICS SRL

CUI 36329692 · J10/745/2016 · Buzău, Buzău

În funcțiune

REISERV IT ELECTRONICS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Buzău, județul Buzău, înființată la 19 iulie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J10/745/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 4712, este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 685.131 lei, un profit net de 209.505 lei, 1 angajat.

Date de identificare REISERV IT ELECTRONICS SRL

CUI / Cod fiscal
36329692
Nr. Registrul Comerțului
J10/745/2016
EUID
ROONRC.J10/745/2016
Data înființării
19 iulie 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
1 iulie 2026

Sediul social REISERV IT ELECTRONICS SRL

Adresă
Aleea ȘCOLILOR, Buzău, BUZĂU, Buzău, jud. Buzău
Localitate
Buzău
Județ
Buzău

Domeniul de activitate REISERV IT ELECTRONICS SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Echivalent CAEN Rev. 2
4719,4789,4791,4799
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 3312 – Repararea și întreținerea mașinilor
  • 3313 – Repararea și întreținerea echipamentelor electronice și optice
  • 4321 – Lucrări de instalații electrice
  • 4511
  • 4519
  • 4643 – Comerț cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor
  • 4651
  • 4652
  • 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4719
  • 4741
  • 4742

Date de bilanț REISERV IT ELECTRONICS SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025685.131 lei209.505 lei104.472 lei209.745 lei1
2024704.953 lei55.830 lei52.379 lei56.070 lei1
20231.110.163 lei359.641 lei98.194 lei359.881 lei1
20221.008.932 lei296.196 lei65.782 lei296.436 lei1
2021520.924 lei11.342 lei204.135 lei11.582 lei1
  • Datoriile reprezintă 33% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere REISERV IT ELECTRONICS SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
En••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru REISERV IT ELECTRONICS SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre REISERV IT ELECTRONICS SRL

Ce cod CAEN are REISERV IT ELECTRONICS SRL?
Codul CAEN principal al firmei REISERV IT ELECTRONICS SRL este 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4719,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este REISERV IT ELECTRONICS SRL plătitoare de TVA?
Nu. REISERV IT ELECTRONICS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 36329692, fără prefixul RO).
Când a fost înființată REISERV IT ELECTRONICS SRL?
REISERV IT ELECTRONICS SRL a fost înființată pe 19 iulie 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut REISERV IT ELECTRONICS SRL în 2025?
În 2025, REISERV IT ELECTRONICS SRL a raportat o cifră de afaceri de 685.131 lei și un profit net de 209.505 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul REISERV IT ELECTRONICS SRL?
Administratorul firmei REISERV IT ELECTRONICS SRL, conform Registrului Comerțului, este En••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta REISERV IT ELECTRONICS SRL?
Leadero are pentru REISERV IT ELECTRONICS SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul REISERV IT ELECTRONICS SRL?
Sediul social al firmei REISERV IT ELECTRONICS SRL este la adresa: Aleea ȘCOLILOR, Buzău, BUZĂU, Buzău, jud. Buzău.
REISERV IT ELECTRONICS SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 iulie 2026), REISERV IT ELECTRONICS SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Buzău

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4712 din Buzău, după cifra de afaceri.