ALGERON DISTINCT COM SRL

CUI RO36394755 · J2016000707276 · Roznov, Neamț

În funcțiune

ALGERON DISTINCT COM SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Roznov, județul Neamț, înființată la 4 august 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2016000707276. Activitatea principală, conform codului CAEN 4639, este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO36394755). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 2.335.224 lei, un profit net de 33.851 lei, 1 angajat.

Date de identificare ALGERON DISTINCT COM SRL

CUI / Cod fiscal
RO36394755
Nr. Registrul Comerțului
J2016000707276
EUID
ROONRC.J2016000707276
Data înființării
4 august 2016 (10 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
23 iulie 2026

Sediul social ALGERON DISTINCT COM SRL

Adresă
Str. TINERETULUI, Roznov, jud. Neamț, cod poștal 617390
Localitate
Roznov
Județ
Neamț

Domeniul de activitate ALGERON DISTINCT COM SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Echivalent CAEN Rev. 2
4639
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

Date de bilanț ALGERON DISTINCT COM SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20252.335.224 lei33.851 lei1.677.404 lei735.157 lei1
20241.766.186 lei145.634 lei1.348.890 lei701.306 lei1
20231.743.140 lei142.638 lei1.420.677 lei555.673 lei1
20221.461.759 lei83.031 lei625.828 lei413.034 lei1
20211.135.397 lei5.828 lei722.069 lei330.004 lei1
  • Datoriile reprezintă 75% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 32% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ALGERON DISTINCT COM SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Al••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ALGERON DISTINCT COM SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ALGERON DISTINCT COM SRL

Ce cod CAEN are ALGERON DISTINCT COM SRL?
Codul CAEN principal al firmei ALGERON DISTINCT COM SRL este 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4639 în CAEN Rev. 2.
Este ALGERON DISTINCT COM SRL plătitoare de TVA?
Da. ALGERON DISTINCT COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO36394755.
Când a fost înființată ALGERON DISTINCT COM SRL?
ALGERON DISTINCT COM SRL a fost înființată pe 4 august 2016 și are o vechime de 10 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ALGERON DISTINCT COM SRL în 2025?
În 2025, ALGERON DISTINCT COM SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.335.224 lei și un profit net de 33.851 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul ALGERON DISTINCT COM SRL?
Administratorul firmei ALGERON DISTINCT COM SRL, conform Registrului Comerțului, este Al••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ALGERON DISTINCT COM SRL?
Leadero are pentru ALGERON DISTINCT COM SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ALGERON DISTINCT COM SRL?
Sediul social al firmei ALGERON DISTINCT COM SRL este la adresa: Str. TINERETULUI, Roznov, jud. Neamț, cod poștal 617390.
ALGERON DISTINCT COM SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (23 iulie 2026), ALGERON DISTINCT COM SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Neamț

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4639 din Neamț, după cifra de afaceri.