LOCATEL SRL
CUI 36525567 · J12/3372/2016 · Cluj-Napoca, Cluj
LOCATEL SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată la 14 septembrie 2016 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J12/3372/2016. Activitatea principală, conform codului CAEN 4222, este „Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 0 lei, 0 angajați.
Date de identificare LOCATEL SRL
- CUI / Cod fiscal
- 36525567
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/3372/2016
- EUID
- ROONRC.J12/3372/2016
- Data înființării
- 14 septembrie 2016 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 6 iulie 2026
Sediul social LOCATEL SRL
- Adresă
- Municipiul Cluj-Napoca, SCĂRIȘOARA 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400445
- Localitate
- Cluj-Napoca
- Județ
- Cluj
Domeniul de activitate LOCATEL SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4222
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 5
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 6110 – Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
- 6120 – Activități de revânzare a serviciilor de telecomunicații și servicii de intermediere pentru telecomunicații
- 6190 – Alte activități de telecomunicații
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Date de bilanț LOCATEL SRL
| An | Venituri totale | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | 0 lei | 16.933 lei | 87.427 lei | 0 |
| 2024 | 0 lei | 0 lei | 16.933 lei | 87.427 lei | - |
| 2023 | 0 lei | 0 lei | 16.933 lei | 87.427 lei | - |
| 2022 | 0 lei | 0 lei | 16.934 lei | 87.426 lei | - |
| 2021 | 0 lei | 0 lei | 16.933 lei | 87.427 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 16% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere LOCATEL SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Pu••• •••
- Administrator
- Du••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru LOCATEL SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre LOCATEL SRL
- Ce cod CAEN are LOCATEL SRL?
- Codul CAEN principal al firmei LOCATEL SRL este 4222 – Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4222 în CAEN Rev. 2.
- Este LOCATEL SRL plătitoare de TVA?
- Nu. LOCATEL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 36525567, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată LOCATEL SRL?
- LOCATEL SRL a fost înființată pe 14 septembrie 2016 și are o vechime de 9 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut LOCATEL SRL în 2025?
- În 2025, LOCATEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și un profit net de 0 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul LOCATEL SRL?
- Administratorul firmei LOCATEL SRL, conform Registrului Comerțului, este Pu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta LOCATEL SRL?
- Leadero are pentru LOCATEL SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul LOCATEL SRL?
- Sediul social al firmei LOCATEL SRL este la adresa: Municipiul Cluj-Napoca, SCĂRIȘOARA 1, Cluj-Napoca, jud. Cluj, cod poștal 400445.
- LOCATEL SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (6 iulie 2026), LOCATEL SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Cluj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4222 din Cluj, după cifra de afaceri.
- ENERGOBIT S.A. · Cluj-Napoca
- PRO CONECT SRL · Cluj-Napoca
- ELM ELECTROMONTAJ CLUJ SA · Cluj-Napoca
- INSTAL ITTU S.R.L. · CLUJ-NAPOCA
- PRO CONECT SERVICII S.R.L. · Municipiul Cluj-Napoca
- ORESI ENERGY SRL · Municipiul Cluj-Napoca
- DELTANET S.R.L. · Cluj-Napoca
- ELNOS SERBIA FILIALA ROMANIA S.R.L. · Cluj