ENAGYK LMC SRL

CUI 37533240 · J4/726/2017 · Dofteana, Bacău

În funcțiune

ENAGYK LMC SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Dofteana, județul Bacău, înființată la 9 mai 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J4/726/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 1107, este „Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2020, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.000 lei.

Date de identificare ENAGYK LMC SRL

CUI / Cod fiscal
37533240
Nr. Registrul Comerțului
J4/726/2017
EUID
ROONRC.J4/726/2017
Data înființării
9 mai 2017 (9 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
25 iunie 2026

Sediul social ENAGYK LMC SRL

Adresă
Comuna Dofteana, DOFTEANA 277, Dofteana, jud. Bacău, cod poștal 607160
Localitate
Dofteana
Județ
Bacău

Domeniul de activitate ENAGYK LMC SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1107 – Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate
Echivalent CAEN Rev. 2
1107
Coduri CAEN secundare autorizate
10
  • 4619 – Intermedieri în comerțul cu produse diverse
  • 4649 – Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4799
  • 7021
  • 7490
  • 7729
  • 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
  • 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Date de bilanț ENAGYK LMC SRL

AnVenituri totaleRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20200 lei−1.000 lei10.473 lei-9.736 lei-
  • Capitaluri proprii negative în 2020: -9.736 lei.
  • Datoriile reprezintă 1421% din activele totale în 2020.
  • Pierdere netă în 2020: 1.000 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ENAGYK LMC SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Is••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ENAGYK LMC SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ENAGYK LMC SRL

Ce cod CAEN are ENAGYK LMC SRL?
Codul CAEN principal al firmei ENAGYK LMC SRL este 1107 – Producția de băuturi răcoritoare nealcoolice; producția de ape minerale și alte ape îmbuteliate (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1107 în CAEN Rev. 2.
Este ENAGYK LMC SRL plătitoare de TVA?
Nu. ENAGYK LMC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 37533240, fără prefixul RO).
Când a fost înființată ENAGYK LMC SRL?
ENAGYK LMC SRL a fost înființată pe 9 mai 2017 și are o vechime de 9 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ENAGYK LMC SRL în 2020?
În 2020, ENAGYK LMC SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.000 lei.
Cine este administratorul ENAGYK LMC SRL?
Administratorul firmei ENAGYK LMC SRL, conform Registrului Comerțului, este Is••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ENAGYK LMC SRL?
Leadero are pentru ENAGYK LMC SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ENAGYK LMC SRL?
Sediul social al firmei ENAGYK LMC SRL este la adresa: Comuna Dofteana, DOFTEANA 277, Dofteana, jud. Bacău, cod poștal 607160.
ENAGYK LMC SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (25 iunie 2026), ENAGYK LMC SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bacău

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1107 din Bacău, după cifra de afaceri.