TR ANOMIS CLEANING SRL
CUI 38036192 · J18/857/2017 · Motru Sec, Gorj
TR ANOMIS CLEANING SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Motru Sec, județul Gorj, înființată la 27 iulie 2017 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J18/857/2017. Activitatea principală, conform codului CAEN 8121, este „Activități generale de curățenie a clădirilor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.
Date de identificare TR ANOMIS CLEANING SRL
- CUI / Cod fiscal
- 38036192
- Nr. Registrul Comerțului
- J18/857/2017
- EUID
- ROONRC.J18/857/2017
- Data înființării
- 27 iulie 2017 (9 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social TR ANOMIS CLEANING SRL
- Adresă
- 195, Motru Sec, GORJ, Motru Sec, jud. Gorj, cod poștal 217331
- Localitate
- Motru Sec
- Județ
- Gorj
Domeniul de activitate TR ANOMIS CLEANING SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 8121
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 4120
- 4311 – Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 – Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 – Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4329
- 4331 – Lucrări de ipsoserie
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
Date de bilanț TR ANOMIS CLEANING SRL
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere TR ANOMIS CLEANING SRL
- Administrator
- Sa••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru TR ANOMIS CLEANING SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre TR ANOMIS CLEANING SRL
- Ce cod CAEN are TR ANOMIS CLEANING SRL?
- Codul CAEN principal al firmei TR ANOMIS CLEANING SRL este 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8121 în CAEN Rev. 2.
- Este TR ANOMIS CLEANING SRL plătitoare de TVA?
- Nu. TR ANOMIS CLEANING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 38036192, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată TR ANOMIS CLEANING SRL?
- TR ANOMIS CLEANING SRL a fost înființată pe 27 iulie 2017 și are o vechime de 9 ani.
- Cine este administratorul TR ANOMIS CLEANING SRL?
- Administratorul firmei TR ANOMIS CLEANING SRL, conform Registrului Comerțului, este Sa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul TR ANOMIS CLEANING SRL?
- Sediul social al firmei TR ANOMIS CLEANING SRL este la adresa: 195, Motru Sec, GORJ, Motru Sec, jud. Gorj, cod poștal 217331.
- TR ANOMIS CLEANING SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), TR ANOMIS CLEANING SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Gorj
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8121 din Gorj, după cifra de afaceri.
- COVESERV S.R.L. · Tirgu Carbunesti
- ONITIM S.R.L. · Sat Văleni, Comuna Plopsoru
- SIMAREVA SCS SRL · Sitești
- DR.CLEAN S.R.L. · Municipiul Motru
- ENUMARCLEAN SRL · Târgu Jiu
- PCS SERV CONFORT SRL · Târgu Jiu
- VICTORIA KAUFOF S.R.L. · Municipiul Motru
- CLEANCOV SOL S.R.L. · Urechești