SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

CUI 40364434 · J52/1295/2019 · Hotarele, Giurgiu

În funcțiune

SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Hotarele, județul Giurgiu, înființată la 23 decembrie 2019 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J52/1295/2019. Activitatea principală, conform codului CAEN 8552, este „Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 87.843 lei, o pierdere netă de 11.971 lei, 1 angajat.

Date de identificare SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

CUI / Cod fiscal
40364434
Nr. Registrul Comerțului
J52/1295/2019
EUID
ROONRC.J52/1295/2019
Data înființării
23 decembrie 2019 (6 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
1 august 2026

Sediul social SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

Adresă
FRUMUȘANI, TARLA 92, PARCELA 5, SPATIU COMERCIAL C1, Frumușani, CĂLĂRAȘI, Hotarele, jud. Giurgiu, cod poștal 917100
Localitate
Hotarele
Județ
Giurgiu

Domeniul de activitate SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
8552 – Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Echivalent CAEN Rev. 2
8552
Coduri CAEN secundare autorizate
2
  • 7729
  • 7733 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)

Date de bilanț SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202587.843 lei−11.971 lei229.634 lei-13.715 lei1
2024224.870 lei−34.178 lei269.297 lei-1.746 lei1
2023297.900 lei32.232 lei13.548 lei32.432 lei4
2022298.360 lei−67.808 lei25.688 lei72.544 lei4
2021263.025 lei124.662 lei32.567 lei140.352 lei4
  • Capitaluri proprii negative în 2025: -13.715 lei.
  • Datoriile reprezintă 106% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 11.971 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 61% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ne••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.

Ce cod CAEN are SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. este 8552 – Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8552 în CAEN Rev. 2.
Este SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 40364434, fără prefixul RO).
Când a fost înființată SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.?
SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. a fost înființată pe 23 decembrie 2019 și are o vechime de 6 ani.
Ce cifră de afaceri a avut SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. în 2025?
În 2025, SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 87.843 lei și o pierdere netă de 11.971 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.?
Administratorul firmei SYSTEM SMART GENARATION S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ne••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.?
Leadero are pentru SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul SYSTEM SMART GENARATION S.R.L.?
Sediul social al firmei SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. este la adresa: FRUMUȘANI, TARLA 92, PARCELA 5, SPATIU COMERCIAL C1, Frumușani, CĂLĂRAȘI, Hotarele, jud. Giurgiu, cod poștal 917100.
SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (1 august 2026), SYSTEM SMART GENARATION S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Giurgiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8552 din Giurgiu, după cifra de afaceri.