FLAGAS SRL
CUI 40639578 · Budești, Călărași
FLAGAS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Budești, județul Călărași. Activitatea principală, conform codului CAEN 4730, este „Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.
Date de identificare FLAGAS SRL
- CUI / Cod fiscal
- 40639578
- Nr. Registrul Comerțului
- -
- EUID
- -
- Data înființării
- -
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 8 aprilie 2026
Sediul social FLAGAS SRL
- Adresă
- Cal. București, Budești, jud. Călărași
- Localitate
- Budești
- Județ
- Călărași
Domeniul de activitate FLAGAS SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4730
Date de bilanț FLAGAS SRL
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Telefon, email și administratori pentru FLAGAS SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre FLAGAS SRL
- Ce cod CAEN are FLAGAS SRL?
- Codul CAEN principal al firmei FLAGAS SRL este 4730 – Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4730 în CAEN Rev. 2.
- Este FLAGAS SRL plătitoare de TVA?
- Nu. FLAGAS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 40639578, fără prefixul RO).
- Unde are sediul FLAGAS SRL?
- Sediul social al firmei FLAGAS SRL este la adresa: Cal. București, Budești, jud. Călărași.
- FLAGAS SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), FLAGAS SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Călărași
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4730 din Călărași, după cifra de afaceri.
- ICOM OIL SRL · Municipiul Călărași
- HALI SRL · Lehliu-Gară
- DUMBRAVA AGRO NIK S.R.L. · FUNDULEA
- TOS SRL · Budești
- MECOM BEN S.R.L. · BUDESTI
- MILEX 2000 SRL · Chirnogi
- VOLTAZO OIL S.R.L. · Sat Curcani, Comuna Curcani
- COMERT CRISTINA SRL · Frumușani