TERMOTECH TOTAL S.R.L.

CUI RO41207128 · J2019002306120 · Florești, Cluj

În funcțiune

TERMOTECH TOTAL S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Florești, județul Cluj, înființată la 31 mai 2019 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2019002306120. Activitatea principală, conform codului CAEN 2223, este „Fabricarea de uși și ferestre din material plastic". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO41207128). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.017.916 lei, un profit net de 262.007 lei, 3 angajați.

Date de identificare TERMOTECH TOTAL S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO41207128
Nr. Registrul Comerțului
J2019002306120
EUID
ROONRC.J2019002306120
Data înființării
31 mai 2019 (7 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
3
Verificat la ANAF
8 aprilie 2026

Sediul social TERMOTECH TOTAL S.R.L.

Adresă
SÎNPAUL 56, Sânpaul, CLUJ, Florești, jud. Cluj, cod poștal 407530
Localitate
Florești
Județ
Cluj

Domeniul de activitate TERMOTECH TOTAL S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic
Echivalent CAEN Rev. 2
2223

Date de bilanț TERMOTECH TOTAL S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.017.916 lei262.007 lei991.563 lei541.867 lei3
2024824.156 lei45.969 lei2.201.732 lei279.859 lei3
2023727.236 lei77.817 lei1.980.298 lei233.891 lei3
2022507.060 lei149.371 lei1.023.931 lei156.074 lei3
2021148.620 lei20.656 lei939.565 lei6.703 lei1
  • Datoriile reprezintă 54% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 24% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TERMOTECH TOTAL S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Si••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TERMOTECH TOTAL S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TERMOTECH TOTAL S.R.L.

Ce cod CAEN are TERMOTECH TOTAL S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei TERMOTECH TOTAL S.R.L. este 2223 – Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN Rev. 3), echivalent cu 2223 în CAEN Rev. 2.
Este TERMOTECH TOTAL S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. TERMOTECH TOTAL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO41207128.
Când a fost înființată TERMOTECH TOTAL S.R.L.?
TERMOTECH TOTAL S.R.L. a fost înființată pe 31 mai 2019 și are o vechime de 7 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TERMOTECH TOTAL S.R.L. în 2025?
În 2025, TERMOTECH TOTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.017.916 lei și un profit net de 262.007 lei, cu 3 angajați.
Cine este administratorul TERMOTECH TOTAL S.R.L.?
Administratorul firmei TERMOTECH TOTAL S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Si••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TERMOTECH TOTAL S.R.L.?
Leadero are pentru TERMOTECH TOTAL S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TERMOTECH TOTAL S.R.L.?
Sediul social al firmei TERMOTECH TOTAL S.R.L. este la adresa: SÎNPAUL 56, Sânpaul, CLUJ, Florești, jud. Cluj, cod poștal 407530.
TERMOTECH TOTAL S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (8 aprilie 2026), TERMOTECH TOTAL S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Cluj

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 2223 din Cluj, după cifra de afaceri.