FLY SKY S.R.L.

CUI RO41659751 · J23/6265/2020 · Otopeni, Ilfov

În funcțiune

FLY SKY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Otopeni, județul Ilfov, înființată la 19 septembrie 2019 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J23/6265/2020. Activitatea principală, conform codului CAEN 5121, este „Transporturi aeriene de marfă". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO41659751). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 149.529.427 lei, un profit net de 4.153.625 lei, 21 angajați.

Date de identificare FLY SKY S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO41659751
Nr. Registrul Comerțului
J23/6265/2020
EUID
ROONRC.J23/6265/2020
Data înființării
19 septembrie 2019 (6 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
21
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social FLY SKY S.R.L.

Adresă
ORȘ. OTOPENI, STR. ZBORULUI, NR.7, CORP A, ET.1, Otopeni, jud. Ilfov, cod poștal 75100
Localitate
Otopeni
Județ
Ilfov

Domeniul de activitate FLY SKY S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
5121 – Transporturi aeriene de marfă
Echivalent CAEN Rev. 2
5121
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 5110 – Transporturi aeriene de pasageri

Date de bilanț FLY SKY S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025149.529.427 lei4.153.625 lei1.688.169 lei5.352.213 lei21
202451.668.661 lei517.021 lei1.154.550 lei3.925.008 lei18
202340.681.395 lei2.827.271 lei10.479.765 lei5.551.466 lei16
202263.254.715 lei5.225.458 lei40.170.925 lei5.225.658 lei14
20217.087.007 lei1.843.915 lei5.696.764 lei1.746.063 lei6
  • Datoriile reprezintă 24% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 189% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere FLY SKY S.R.L.

Administrator
Gh••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru FLY SKY S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre FLY SKY S.R.L.

Ce cod CAEN are FLY SKY S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei FLY SKY S.R.L. este 5121 – Transporturi aeriene de marfă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 5121 în CAEN Rev. 2.
Este FLY SKY S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. FLY SKY S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO41659751.
Când a fost înființată FLY SKY S.R.L.?
FLY SKY S.R.L. a fost înființată pe 19 septembrie 2019 și are o vechime de 6 ani.
Ce cifră de afaceri a avut FLY SKY S.R.L. în 2025?
În 2025, FLY SKY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 149.529.427 lei și un profit net de 4.153.625 lei, cu 21 angajați.
Cine este administratorul FLY SKY S.R.L.?
Administratorul firmei FLY SKY S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Gh••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Unde are sediul FLY SKY S.R.L.?
Sediul social al firmei FLY SKY S.R.L. este la adresa: ORȘ. OTOPENI, STR. ZBORULUI, NR.7, CORP A, ET.1, Otopeni, jud. Ilfov, cod poștal 75100.
FLY SKY S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), FLY SKY S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Ilfov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 5121 din Ilfov, după cifra de afaceri.