ENVIRO PLASTIX S.R.L.
CUI RO42628494 · J02/618/2020 · Municipiul Arad, Arad
ENVIRO PLASTIX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Arad, județul Arad, înființată la 15 iunie 2020 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J02/618/2020. Activitatea principală, conform codului CAEN 3811, este „Colectarea deșeurilor nepericuloase". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO42628494). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 11.083 lei, 0 angajați.
Date de identificare ENVIRO PLASTIX S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- RO42628494
- Nr. Registrul Comerțului
- J02/618/2020
- EUID
- ROONRC.J02/618/2020
- Data înființării
- 15 iunie 2020 (6 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 27 august 2026
Sediul social ENVIRO PLASTIX S.R.L.
- Adresă
- STR. POETULUI, NR.1C, BL.2 UTA, ET.2, AP.42, Municipiul Arad, jud. Arad
- Localitate
- Municipiul Arad
- Județ
- Arad
Domeniul de activitate ENVIRO PLASTIX S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 3811 – Colectarea deșeurilor nepericuloase
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 3811
Date de bilanț ENVIRO PLASTIX S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −11.083 lei | 1.023.340 lei | -695.970 lei | 0 |
| 2022 | 352 lei | −349.592 lei | 897.579 lei | -461.146 lei | 2 |
| 2021 | 191.555 lei | −111.285 lei | 364.369 lei | -111.085 lei | 2 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -695.970 lei.
- ▲ Datoriile reprezintă 313% din activele totale în 2025.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 11.083 lei.
- • Cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2022.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ENVIRO PLASTIX S.R.L.
- Administrator
- An••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ENVIRO PLASTIX S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ENVIRO PLASTIX S.R.L.
- Ce cod CAEN are ENVIRO PLASTIX S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei ENVIRO PLASTIX S.R.L. este 3811 – Colectarea deșeurilor nepericuloase (CAEN Rev. 3), echivalent cu 3811 în CAEN Rev. 2.
- Este ENVIRO PLASTIX S.R.L. plătitoare de TVA?
- Da. ENVIRO PLASTIX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO42628494.
- Când a fost înființată ENVIRO PLASTIX S.R.L.?
- ENVIRO PLASTIX S.R.L. a fost înființată pe 15 iunie 2020 și are o vechime de 6 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut ENVIRO PLASTIX S.R.L. în 2025?
- În 2025, ENVIRO PLASTIX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 11.083 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ENVIRO PLASTIX S.R.L.?
- Administratorul firmei ENVIRO PLASTIX S.R.L., conform Registrului Comerțului, este An••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul ENVIRO PLASTIX S.R.L.?
- Sediul social al firmei ENVIRO PLASTIX S.R.L. este la adresa: STR. POETULUI, NR.1C, BL.2 UTA, ET.2, AP.42, Municipiul Arad, jud. Arad.
- ENVIRO PLASTIX S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (27 august 2026), ENVIRO PLASTIX S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Arad
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3811 din Arad, după cifra de afaceri.
- ECO INEU PHARE 2004 SA · Ineu
- SMART ECOTRANS WEST SRL · Vladimirescu
- I.R.I. GREEN RECYCLING SRL · Fântânele
- DIKDON NUTRITION SRL · Lipova
- C.E.L.L. GLASS RECYCLING S.R.L. · Municipiul Arad
- DEVIL S.R.L. · ARAD
- STRONG LOBBY CENTER S.R.L. · Arad
- METALDAV RECYCLING S.R.L. · Municipiul Arad