AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

CUI RO48127875 · J05/1232/2023 · Sat Girișu de Criș, Comuna Girișu de Criș, Bihor

În funcțiune

AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Girișu de Criș, Comuna Girișu de Criș, județul Bihor, înființată la 9 mai 2023 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J05/1232/2023. Activitatea principală, conform codului CAEN 4312, este „Lucrări de pregătire a terenului". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO48127875). Conform bilanțului pe 2023, a raportat o cifră de afaceri de 1.032.314 lei, o pierdere netă de 375.873 lei, 12 angajați.

Date de identificare AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO48127875
Nr. Registrul Comerțului
J05/1232/2023
EUID
ROONRC.J05/1232/2023
Data înființării
9 mai 2023 (3 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
12
Verificat la ANAF
10 aprilie 2026

Sediul social AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

Adresă
Muzeului, Sat Girișu de Criș, Comuna Girișu de Criș, jud. Bihor, cod poștal 417270
Localitate
Sat Girișu de Criș, Comuna Girișu de Criș
Județ
Bihor

Domeniul de activitate AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4312 – Lucrări de pregătire a terenului
Echivalent CAEN Rev. 2
4312

Date de bilanț AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20231.032.314 lei−375.873 lei376.596 lei-375.673 lei12
  • Capitaluri proprii negative în 2023: -375.673 lei.
  • Datoriile reprezintă 40801% din activele totale în 2023.
  • Pierdere netă în 2023: 375.873 lei.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Lichidator judiciar provizoriu
Ca••• ••• ••• ••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.

Ce cod CAEN are AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. este 4312 – Lucrări de pregătire a terenului (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4312 în CAEN Rev. 2.
Este AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO48127875.
Când a fost înființată AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.?
AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. a fost înființată pe 9 mai 2023 și are o vechime de 3 ani.
Ce cifră de afaceri a avut AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. în 2023?
În 2023, AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.032.314 lei și o pierdere netă de 375.873 lei, cu 12 angajați.
Cum pot contacta AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.?
Leadero are pentru AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L.?
Sediul social al firmei AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. este la adresa: Muzeului, Sat Girișu de Criș, Comuna Girișu de Criș, jud. Bihor, cod poștal 417270.
AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (10 aprilie 2026), AMPRENT CONSTRUCT PROIECT S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bihor

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4312 din Bihor, după cifra de afaceri.