BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

CUI RO49864689 · J17/548/2024 · Municipiul Galați, Galați

În funcțiune

BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Galați, județul Galați, înființată la 1 aprilie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J17/548/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO49864689). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.788.485 lei, un profit net de 151.391 lei, 7 angajați.

Date de identificare BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO49864689
Nr. Registrul Comerțului
J17/548/2024
EUID
ROONRC.J17/548/2024
Data înființării
1 aprilie 2024 (2 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
7
Verificat la ANAF
29 august 2026

Sediul social BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

Adresă
BRĂILEI 7-9, Municipiul Galați, jud. Galați, cod poștal 800032
Localitate
Municipiul Galați
Județ
Galați

Domeniul de activitate BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Echivalent CAEN Rev. 2
7112

Date de bilanț BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.788.485 lei151.391 lei658.821 lei152.591 lei7
2024203.656 lei11.563 lei416.649 lei12.563 lei2
  • Datoriile reprezintă 87% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 778% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Te••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.

Ce cod CAEN are BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
Este BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO49864689.
Când a fost înființată BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.?
BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. a fost înființată pe 1 aprilie 2024 și are o vechime de 2 ani.
Ce cifră de afaceri a avut BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. în 2025?
În 2025, BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.788.485 lei și un profit net de 151.391 lei, cu 7 angajați.
Cine este administratorul BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.?
Administratorul firmei BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Te••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.?
Leadero are pentru BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L.?
Sediul social al firmei BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. este la adresa: BRĂILEI 7-9, Municipiul Galați, jud. Galați, cod poștal 800032.
BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (29 august 2026), BLACK ORANGE ENGINEERING S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Galați

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Galați, după cifra de afaceri.