CONTA SERV DMN S.R.L.
CUI 50197341 · J30/593/2024 · Loc. Tășnad, Oraș Tășnad, Satu Mare
CONTA SERV DMN S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Loc. Tășnad, Oraș Tășnad, județul Satu Mare, înființată la 6 iunie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/593/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 6920, este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 126.450 lei, un profit net de 58.881 lei, 1 angajat.
Date de identificare CONTA SERV DMN S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 50197341
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/593/2024
- EUID
- ROONRC.J30/593/2024
- Data înființării
- 6 iunie 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 1
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social CONTA SERV DMN S.R.L.
- Adresă
- POMPIERILOR 23, Loc. Tășnad, Oraș Tășnad, jud. Satu Mare, cod poștal 445300
- Localitate
- Loc. Tășnad, Oraș Tășnad
- Județ
- Satu Mare
Domeniul de activitate CONTA SERV DMN S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 6920
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 7022
- 8211
- 8219
Date de bilanț CONTA SERV DMN S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126.450 lei | 58.881 lei | 7.534 lei | 61.044 lei | 1 |
| 2024 | 49.600 lei | 33.963 lei | 6.476 lei | 34.163 lei | 1 |
- • Datoriile reprezintă 11% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 155% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CONTA SERV DMN S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- De••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CONTA SERV DMN S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CONTA SERV DMN S.R.L.
- Ce cod CAEN are CONTA SERV DMN S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei CONTA SERV DMN S.R.L. este 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal (CAEN Rev. 3), echivalent cu 6920 în CAEN Rev. 2.
- Este CONTA SERV DMN S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. CONTA SERV DMN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 50197341, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată CONTA SERV DMN S.R.L.?
- CONTA SERV DMN S.R.L. a fost înființată pe 6 iunie 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CONTA SERV DMN S.R.L. în 2025?
- În 2025, CONTA SERV DMN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 126.450 lei și un profit net de 58.881 lei, cu 1 angajat.
- Cine este administratorul CONTA SERV DMN S.R.L.?
- Administratorul firmei CONTA SERV DMN S.R.L., conform Registrului Comerțului, este De••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CONTA SERV DMN S.R.L.?
- Leadero are pentru CONTA SERV DMN S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CONTA SERV DMN S.R.L.?
- Sediul social al firmei CONTA SERV DMN S.R.L. este la adresa: POMPIERILOR 23, Loc. Tășnad, Oraș Tășnad, jud. Satu Mare, cod poștal 445300.
- CONTA SERV DMN S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), CONTA SERV DMN S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Satu Mare
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 6920 din Satu Mare, după cifra de afaceri.
- EKTEDO SRL · Carei
- CSD EXPERT SRL · SATU MARE
- CAMANASOF CONTA CONSULT SRL-D · Satu Mare
- CONTVEST CONSULTING S.R.L. · Negresti-Oas
- VB UNIC EXPERT SRL · Carei
- AM DC ACCOUNTING MARKETING DEVELOPMENT CONSULTING S.R.L. · Satu Mare
- CONTEX BUSINESS SRL · Satu Mare
- ASTEFIN SOLUTIONS SRL · Satu Mare