OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
CUI 50206121 · J40/11454/2024 · București, București
OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București, județul București, înființată la 6 octombrie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J40/11454/2024. Activitatea principală, conform codului CAEN 9604, este „Activități de întreținere corporală". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 2.158 lei, 0 angajați.
Date de identificare OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 50206121
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/11454/2024
- EUID
- ROONRC.J40/11454/2024
- Data înființării
- 6 octombrie 2024 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 28 august 2026
Sediul social OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
- Adresă
- COLENTINA, 55, București, București Sectorul 2, București, jud. București, cod poștal 21163
- Localitate
- București
- Județ
- București
Domeniul de activitate OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 9604 – Activități de întreținere corporală
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 3
- 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 9002
- 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Date de bilanț OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.000 lei | 2.158 lei | 5.442 lei | 1.572 lei | 0 |
| 2024 | 1.502 lei | −786 lei | 1.500 lei | -586 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 78% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 233% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Ap••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.
- Ce cod CAEN are OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. este 9604 – Activități de întreținere corporală (CAEN Rev. 3).
- Este OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 50206121, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.?
- OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. a fost înființată pe 6 octombrie 2024 și are o vechime de 1 an.
- Ce cifră de afaceri a avut OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. în 2025?
- În 2025, OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 2.158 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.?
- Administratorul firmei OSTEOALIGN SERVICES S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Ap••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.?
- Leadero are pentru OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul OSTEOALIGN SERVICES S.R.L.?
- Sediul social al firmei OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. este la adresa: COLENTINA, 55, București, București Sectorul 2, București, jud. București, cod poștal 21163.
- OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (28 august 2026), OSTEOALIGN SERVICES S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 9604 din București, după cifra de afaceri.
- SKIN & NUTRITION S.R.L. · București Sectorul 1
- EGO EXCLUSIV MANAGEMENT S.R.L. · București Sectorul 1
- PAINTSALON S.R.L. · București Sectorul 1
- PTM SOL 2000 SRL · București
- EVA SALON IANCULUI SRL · București
- MAISON GIUVIO S.R.L. · București
- MEDA SKIN SOLUTIONS S.R.L. · București Sectorul 3
- ALFA SOLUTION TCC SRL · București