NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
CUI 51055027 · J2024050123003 · Sat Siliștea-Gumești, Comuna Siliștea-Gumești, Teleorman
NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Siliștea-Gumești, Comuna Siliștea-Gumești, județul Teleorman, înființată la 1 ianuarie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024050123003. Activitatea principală, conform codului CAEN 4110, este „Dezvoltare (promovare) imobiliară". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA.
Date de identificare NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 51055027
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024050123003
- EUID
- ROONRC.J2024050123003
- Data înființării
- 1 ianuarie 2024 (2 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 9 aprilie 2026
Sediul social NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
- Adresă
- Tineretului, Sat Siliștea-Gumești, Comuna Siliștea-Gumești, jud. Teleorman
- Localitate
- Sat Siliștea-Gumești, Comuna Siliștea-Gumești
- Județ
- Teleorman
Domeniul de activitate NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară
- Echivalent CAEN Rev. 2
- -
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 12
- 4120
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
- 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4331 – Lucrări de ipsoserie
- 4332 – Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 – Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4339
- 4391 – Activități de zidărie
- 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
- 8122 – Activități specializate de curățenie
- 8129
Date de bilanț NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
- Administrator
- Io••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.
- Ce cod CAEN are NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. este 4110 – Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN Rev. 3).
- Este NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 51055027, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.?
- NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. a fost înființată pe 1 ianuarie 2024 și are o vechime de 2 ani.
- Cine este administratorul NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.?
- Administratorul firmei NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Io••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Unde are sediul NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L.?
- Sediul social al firmei NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. este la adresa: Tineretului, Sat Siliștea-Gumești, Comuna Siliștea-Gumești, jud. Teleorman.
- NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (9 aprilie 2026), NEXGEN CLEANCONSTRUCT S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Teleorman
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4110 din Teleorman, după cifra de afaceri.
- FAIUL BUILD RESIDENCE S.R.L. · Izvoarele
- CONSTRUCT DESIGN S.R.L. · București Sectorul 3
- GRZ CONSTRUCT GROUP S.R.L. · Sat Talpa-Ogrăzile, Comuna Talpa
- PALLADY 10 VILLAS S.R.L. · Municipiul Turnu Măgurele
- AGROMAR FRĂSINET SRL · CLANITA
- SUN TM IMOBILIARE S.R.L. · Municipiul Turnu Măgurele
- TAF CONSTRUCT IMOB S.R.L. · Municipiul Alexandria
- PENSIUNEA MOISENI SRL · Pietroșani