INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

CUI RO51083418 · J2024051691004 · Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, Ilfov

În funcțiune

INETGRAROM SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, județul Ilfov, înființată la 1 ianuarie 2024 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2024051691004. Activitatea principală, conform codului CAEN 4650, este „Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO51083418).

Date de identificare INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO51083418
Nr. Registrul Comerțului
J2024051691004
EUID
ROONRC.J2024051691004
Data înființării
1 ianuarie 2024 (2 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Adresă
STR. GURA HUMORULUI, NR.4, Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, jud. Ilfov
Localitate
Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei
Județ
Ilfov

Domeniul de activitate INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații
Echivalent CAEN Rev. 2
4651,4666

Date de bilanț INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Mo••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre INETGRAROM SOLUTION S.R.L.

Ce cod CAEN are INETGRAROM SOLUTION S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei INETGRAROM SOLUTION S.R.L. este 4650 – Comerț cu ridicata al echipamentului informatic și de telecomunicații (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4651,4666 în CAEN Rev. 2.
Este INETGRAROM SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. INETGRAROM SOLUTION S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO51083418.
Când a fost înființată INETGRAROM SOLUTION S.R.L.?
INETGRAROM SOLUTION S.R.L. a fost înființată pe 1 ianuarie 2024 și are o vechime de 2 ani.
Cine este administratorul INETGRAROM SOLUTION S.R.L.?
Administratorul firmei INETGRAROM SOLUTION S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Mo••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta INETGRAROM SOLUTION S.R.L.?
Leadero are pentru INETGRAROM SOLUTION S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul INETGRAROM SOLUTION S.R.L.?
Sediul social al firmei INETGRAROM SOLUTION S.R.L. este la adresa: STR. GURA HUMORULUI, NR.4, Sat Căciulați, Comuna Moara Vlăsiei, jud. Ilfov.
INETGRAROM SOLUTION S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), INETGRAROM SOLUTION S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Ilfov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4650 din Ilfov, după cifra de afaceri.