ELECTRA SECURITY S.R.L.
CUI 51276036 · J2025009658001 · București Sectorul 2, București
ELECTRA SECURITY S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din București Sectorul 2, județul București, înființată la 12 februarie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025009658001. Activitatea principală, conform codului CAEN 8009, este „Alte activități de protecție n.c.a.". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 163.617 lei, un profit net de 112.113 lei, 0 angajați.
Date de identificare ELECTRA SECURITY S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 51276036
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025009658001
- EUID
- ROONRC.J2025009658001
- Data înființării
- 12 februarie 2025 (1 an)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 26 august 2026
Sediul social ELECTRA SECURITY S.R.L.
- Adresă
- FUNDEN, București Sectorul 2, jud. București
- Localitate
- București Sectorul 2
- Județ
- București
Domeniul de activitate ELECTRA SECURITY S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 8009 – Alte activități de protecție n.c.a.
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7490,8020
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4321 – Lucrări de instalații electrice
Date de bilanț ELECTRA SECURITY S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 163.617 lei | 112.113 lei | 218.956 lei | 112.213 lei | 0 |
- • Datoriile reprezintă 66% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere ELECTRA SECURITY S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Sa••• •••
- Administrator
- Ma••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru ELECTRA SECURITY S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre ELECTRA SECURITY S.R.L.
- Ce cod CAEN are ELECTRA SECURITY S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei ELECTRA SECURITY S.R.L. este 8009 – Alte activități de protecție n.c.a. (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7490,8020 în CAEN Rev. 2.
- Este ELECTRA SECURITY S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. ELECTRA SECURITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 51276036, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată ELECTRA SECURITY S.R.L.?
- ELECTRA SECURITY S.R.L. a fost înființată pe 12 februarie 2025 și are o vechime de 1 an.
- Ce cifră de afaceri a avut ELECTRA SECURITY S.R.L. în 2025?
- În 2025, ELECTRA SECURITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 163.617 lei și un profit net de 112.113 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul ELECTRA SECURITY S.R.L.?
- Administratorul firmei ELECTRA SECURITY S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Sa••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta ELECTRA SECURITY S.R.L.?
- Leadero are pentru ELECTRA SECURITY S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul ELECTRA SECURITY S.R.L.?
- Sediul social al firmei ELECTRA SECURITY S.R.L. este la adresa: FUNDEN, București Sectorul 2, jud. București.
- ELECTRA SECURITY S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (26 august 2026), ELECTRA SECURITY S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul București
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8009 din București, după cifra de afaceri.
- BGS MONITORIZARE ŞI INTERVENŢIE SRL · București
- SION SOLUTION SRL · București
- ESIG EXPERT SYSTEMS SRL · București
- ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL · București Sectorul 3
- SYNTEGRA SECURITY SRL · București Sectorul 1
- BERAN SECURITY SRL · București Sectorul 3
- EMPORIUM SRL · București
- MVG TOTAL SRL · București