VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
CUI 52477275 · Mun. Tulcea, Tulcea
VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Mun. Tulcea, județul Tulcea, înființată la 10 septembrie 2025. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.
Date de identificare VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
- CUI / Cod fiscal
- 52477275
- Nr. Registrul Comerțului
- -
- EUID
- -
- Data înființării
- 10 septembrie 2025 (0 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 19 mai 2026
Sediul social VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
- Adresă
- Str. Griviței 19, Mun. Tulcea, jud. Tulcea, cod poștal 820123
- Localitate
- Mun. Tulcea
- Județ
- Tulcea
Domeniul de activitate VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 7112
Date de bilanț VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL
- Ce cod CAEN are VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL?
- Codul CAEN principal al firmei VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
- Este VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL plătitoare de TVA?
- Nu. VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 52477275, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL?
- VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL a fost înființată pe 10 septembrie 2025 și are o vechime de 0 ani.
- Cum pot contacta VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL?
- Leadero are pentru VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL?
- Sediul social al firmei VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL este la adresa: Str. Griviței 19, Mun. Tulcea, jud. Tulcea, cod poștal 820123.
- VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (19 mai 2026), VARD ENGINEERING CONSTANTA SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Tulcea
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Tulcea, după cifra de afaceri.
- CONCEPT - STRUCTURE S.R.L. · Tulcea
- RAMALINSTAL PROJECT SRL · Sarichioi
- GENERAL SURVEY CORPORATION SRL · Tulcea
- GEO-TOPO SRL · Tulcea
- TOPODEI SRL · Izvoarele
- CADASTRU MIHAILOV SRL · Nifon
- GENERAL SURVEY CORP S.R.L. · Tulcea
- XAMARA BUILD SRL · Tulcea