FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
CUI 52884732 · J2025086916003 · Sat Pușcași, Comuna Pușcași, Vaslui
FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Pușcași, Comuna Pușcași, județul Vaslui, înființată la 11 noiembrie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025086916003. Activitatea principală, conform codului CAEN 1091, este „Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 838 lei, 0 angajați.
Date de identificare FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 52884732
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025086916003
- EUID
- ROONRC.J2025086916003
- Data înființării
- 11 noiembrie 2025 (0 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 9 aprilie 2026
Sediul social FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
- Adresă
- Troiței, Sat Pușcași, Comuna Pușcași, jud. Vaslui, cod poștal 362
- Localitate
- Sat Pușcași, Comuna Pușcași
- Județ
- Vaslui
Domeniul de activitate FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 1091 – Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 1091
Date de bilanț FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 lei | −838 lei | 638 lei | -638 lei | 0 |
- ▲ Capitaluri proprii negative în 2025: -638 lei.
- ▲ Pierdere netă în 2025: 838 lei.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- An••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.
- Ce cod CAEN are FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. este 1091 – Fabricarea preparatelor pentru hrana animalelor de fermă (CAEN Rev. 3), echivalent cu 1091 în CAEN Rev. 2.
- Este FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 52884732, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.?
- FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. a fost înființată pe 11 noiembrie 2025 și are o vechime de 0 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. în 2025?
- În 2025, FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 838 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.?
- Administratorul firmei FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L., conform Registrului Comerțului, este An••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.?
- Leadero are pentru FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L.?
- Sediul social al firmei FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. este la adresa: Troiței, Sat Pușcași, Comuna Pușcași, jud. Vaslui, cod poștal 362.
- FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (9 aprilie 2026), FURAJE GRANULATE VASLUI S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Vaslui
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1091 din Vaslui, după cifra de afaceri.
- NUTRIVA SRL · Gara Roșiești
- NORD-FEED & FOOD S.R.L. · Sat Bădeana, Comuna Tutova
- STUDINEŢUL SRL · Siliștea
- ZEA MAIS S.R.L. · Ivesti
- PANIBOT SRL · Vaslui
- MALINUL SRL · Pogonești
- MORIPAN SRL · Vaslui
- BAMCO SRL · Vaslui