MR ONE S.R.L.
CUI 53102575 · J2025096976000 · Municipiul Salonta, Bihor
MR ONE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Municipiul Salonta, județul Bihor, înființată la 10 decembrie 2025 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2025096976000. Activitatea principală, conform codului CAEN 8230, este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.
Date de identificare MR ONE S.R.L.
- CUI / Cod fiscal
- 53102575
- Nr. Registrul Comerțului
- J2025096976000
- EUID
- ROONRC.J2025096976000
- Data înființării
- 10 decembrie 2025 (0 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Neplătitor de TVA
- Verificat la ANAF
- 9 aprilie 2026
Sediul social MR ONE S.R.L.
- Adresă
- HOREA, Municipiul Salonta, jud. Bihor
- Localitate
- Municipiul Salonta
- Județ
- Bihor
Domeniul de activitate MR ONE S.R.L.
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 8230
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 3299 – Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
Date de bilanț MR ONE S.R.L.
Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.
Contact și conducere MR ONE S.R.L.
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Un••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru MR ONE S.R.L.
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre MR ONE S.R.L.
- Ce cod CAEN are MR ONE S.R.L.?
- Codul CAEN principal al firmei MR ONE S.R.L. este 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 8230 în CAEN Rev. 2.
- Este MR ONE S.R.L. plătitoare de TVA?
- Nu. MR ONE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 53102575, fără prefixul RO).
- Când a fost înființată MR ONE S.R.L.?
- MR ONE S.R.L. a fost înființată pe 10 decembrie 2025 și are o vechime de 0 ani.
- Cine este administratorul MR ONE S.R.L.?
- Administratorul firmei MR ONE S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Un••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta MR ONE S.R.L.?
- Leadero are pentru MR ONE S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul MR ONE S.R.L.?
- Sediul social al firmei MR ONE S.R.L. este la adresa: HOREA, Municipiul Salonta, jud. Bihor.
- MR ONE S.R.L. mai este activă?
- Da. La ultima verificare (9 aprilie 2026), MR ONE S.R.L. figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Bihor
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 8230 din Bihor, după cifra de afaceri.
- V EVENTS CREATION S.R.L. · Municipiul Oradea
- FRESCO MEDIA S.R.L. · Oradea
- ANIMA SANA CONSULT SRL · Oradea
- INSIGHT EXPO SRL · Beiuș
- NEW HORIZONS PRODUCTION S.R.L. · Municipiul Oradea
- FISHING AND HUNTING EXPO S.R.L. · Oradea
- FESTINUS SRL · Sântimreu
- FESTIVAL WAVES S.R.L. · Municipiul Oradea