BUILD MID S.R.L.

CUI 54088029 · J2026012815001 · Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava

În funcțiune

BUILD MID S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sat Ipotești, Comuna Ipotești, județul Suceava, înființată la 25 februarie 2026 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J2026012815001. Activitatea principală, conform codului CAEN 4683, este „Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare". Firma este în funcțiune și neplătitoare de TVA. Fiind înființată recent, nu are încă un bilanț depus.

Date de identificare BUILD MID S.R.L.

CUI / Cod fiscal
54088029
Nr. Registrul Comerțului
J2026012815001
EUID
ROONRC.J2026012815001
Data înființării
25 februarie 2026 (0 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Neplătitor de TVA
Verificat la ANAF
27 august 2026

Sediul social BUILD MID S.R.L.

Adresă
STR. ȘTEFAN CEL MARE, NR.81A, Sat Ipotești, Comuna Ipotești, jud. Suceava
Localitate
Sat Ipotești, Comuna Ipotești
Județ
Suceava

Domeniul de activitate BUILD MID S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Echivalent CAEN Rev. 2
4673
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 4613 – Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții

Date de bilanț BUILD MID S.R.L.

Nu există bilanțuri depuse la Ministerul Finanțelor pentru această firmă.

Contact și conducere BUILD MID S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Du••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru BUILD MID S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre BUILD MID S.R.L.

Ce cod CAEN are BUILD MID S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei BUILD MID S.R.L. este 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4673 în CAEN Rev. 2.
Este BUILD MID S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. BUILD MID S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (CUI 54088029, fără prefixul RO).
Când a fost înființată BUILD MID S.R.L.?
BUILD MID S.R.L. a fost înființată pe 25 februarie 2026 și are o vechime de 0 ani.
Cine este administratorul BUILD MID S.R.L.?
Administratorul firmei BUILD MID S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Du••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta BUILD MID S.R.L.?
Leadero are pentru BUILD MID S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul BUILD MID S.R.L.?
Sediul social al firmei BUILD MID S.R.L. este la adresa: STR. ȘTEFAN CEL MARE, NR.81A, Sat Ipotești, Comuna Ipotești, jud. Suceava.
BUILD MID S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (27 august 2026), BUILD MID S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Suceava

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4683 din Suceava, după cifra de afaceri.