ANDREAS CONF SRL

CUI RO6629213 · J32/1884/1994 · Sibiu, Sibiu

În funcțiune

ANDREAS CONF SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Sibiu, județul Sibiu, înființată la 16 decembrie 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J32/1884/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 1413, este „Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO6629213). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 70.924 lei, o pierdere netă de 13.935 lei, 1 angajat.

Date de identificare ANDREAS CONF SRL

CUI / Cod fiscal
RO6629213
Nr. Registrul Comerțului
J32/1884/1994
EUID
ROONRC.J32/1884/1994
Data înființării
16 decembrie 1994 (31 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
26 iulie 2026

Sediul social ANDREAS CONF SRL

Adresă
Municipiul Sibiu, Str. VOPSITORILOR 2-4, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550190
Localitate
Sibiu
Județ
Sibiu

Domeniul de activitate ANDREAS CONF SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
12
  • 1412
  • 4641 – Comerț cu ridicata al produselor textile
  • 4642 – Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4719
  • 4751 – Comerț cu amănuntul al textilelor
  • 4771 – Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
  • 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
  • 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
  • 4791 – Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 4799
  • 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
  • 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Date de bilanț ANDREAS CONF SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202570.924 lei−13.935 lei1.839.896 lei61.926 lei1
202486.155 lei−26.966 lei1.842.001 lei75.861 lei1
202331.710 lei−28.630 lei1.834.731 lei102.828 lei1
202234.448 lei−14.477 lei1.814.572 lei188.248 lei1
2021341.308 lei−61.269 lei1.926.944 lei202.724 lei1
  • Datoriile reprezintă 97% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 13.935 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 18% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ANDREAS CONF SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Gi••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ANDREAS CONF SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ANDREAS CONF SRL

Ce cod CAEN are ANDREAS CONF SRL?
Codul CAEN principal al firmei ANDREAS CONF SRL este 1413 – Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) (CAEN Rev. 3).
Este ANDREAS CONF SRL plătitoare de TVA?
Da. ANDREAS CONF SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO6629213.
Când a fost înființată ANDREAS CONF SRL?
ANDREAS CONF SRL a fost înființată pe 16 decembrie 1994 și are o vechime de 31 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ANDREAS CONF SRL în 2025?
În 2025, ANDREAS CONF SRL a raportat o cifră de afaceri de 70.924 lei și o pierdere netă de 13.935 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul ANDREAS CONF SRL?
Administratorul firmei ANDREAS CONF SRL, conform Registrului Comerțului, este Gi••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ANDREAS CONF SRL?
Leadero are pentru ANDREAS CONF SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ANDREAS CONF SRL?
Sediul social al firmei ANDREAS CONF SRL este la adresa: Municipiul Sibiu, Str. VOPSITORILOR 2-4, Sibiu, jud. Sibiu, cod poștal 550190.
ANDREAS CONF SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (26 iulie 2026), ANDREAS CONF SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Sibiu

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 1413 din Sibiu, după cifra de afaceri.