PROFEX UNICO SRL
CUI RO6795933 · J03/2398/1994 · Argeșelu, Argeș
PROFEX UNICO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Argeșelu, județul Argeș, înființată la 21 decembrie 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J03/2398/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 4639, este „Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO6795933). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 25.226.591 lei, un profit net de 681.288 lei, 54 angajați.
Date de identificare PROFEX UNICO SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO6795933
- Nr. Registrul Comerțului
- J03/2398/1994
- EUID
- ROONRC.J03/2398/1994
- Data înființării
- 21 decembrie 1994 (31 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 54
- Verificat la ANAF
- 24 iunie 2026
Sediul social PROFEX UNICO SRL
- Adresă
- 457, Argeșelu, jud. Argeș
- Localitate
- Argeșelu
- Județ
- Argeș
Domeniul de activitate PROFEX UNICO SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4639
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 0125 – Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuștilor fructiferi, căpșunilor și a nuciferelor
Date de bilanț PROFEX UNICO SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25.226.591 lei | 681.288 lei | 2.223.027 lei | 3.641.452 lei | 54 |
| 2024 | 24.791.669 lei | 507.149 lei | 2.292.856 lei | 3.960.164 lei | 53 |
| 2023 | 23.123.464 lei | 868.414 lei | 2.387.638 lei | 4.623.115 lei | 50 |
| 2022 | 20.729.173 lei | 1.003.321 lei | 2.154.262 lei | 3.765.454 lei | 51 |
| 2021 | 18.261.444 lei | 1.087.381 lei | 1.477.971 lei | 3.925.651 lei | 51 |
- • Datoriile reprezintă 39% din activele totale în 2025.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere PROFEX UNICO SRL
- Telefon
- 02•• ••• •••
- Administrator
- Ce••• •••
- Administrator
- Mă••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru PROFEX UNICO SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre PROFEX UNICO SRL
- Ce cod CAEN are PROFEX UNICO SRL?
- Codul CAEN principal al firmei PROFEX UNICO SRL este 4639 – Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4639 în CAEN Rev. 2.
- Este PROFEX UNICO SRL plătitoare de TVA?
- Da. PROFEX UNICO SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO6795933.
- Când a fost înființată PROFEX UNICO SRL?
- PROFEX UNICO SRL a fost înființată pe 21 decembrie 1994 și are o vechime de 31 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut PROFEX UNICO SRL în 2025?
- În 2025, PROFEX UNICO SRL a raportat o cifră de afaceri de 25.226.591 lei și un profit net de 681.288 lei, cu 54 angajați.
- Cine este administratorul PROFEX UNICO SRL?
- Administratorul firmei PROFEX UNICO SRL, conform Registrului Comerțului, este Ce••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta PROFEX UNICO SRL?
- Leadero are pentru PROFEX UNICO SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul PROFEX UNICO SRL?
- Sediul social al firmei PROFEX UNICO SRL este la adresa: 457, Argeșelu, jud. Argeș.
- PROFEX UNICO SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (24 iunie 2026), PROFEX UNICO SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Argeș
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4639 din Argeș, după cifra de afaceri.
- DRIM DANIEL DISTRIBUŢIE FMCG SRL · Argeșelu
- TOTAL DISTRIBUTION GROUP ARGES SRL · PITEȘTI
- RIFCO TRADING SRL · PITESTI
- COMAR NET BUILDING SRL · Pitești
- AGPC IMPORT HOUSE SRL · Pitesti
- SALF SRL · Câmpulung
- ACE TRADE DISCOUNT SRL · Șerboeni
- ZORBA COMPANY SRL · Geamăna