PLAN-THERM IMPEX SRL

CUI RO6867037 · J05/4633/1994 · Oradea, Bihor

În funcțiune

PLAN-THERM IMPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Oradea, județul Bihor, înființată la 19 decembrie 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J05/4633/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 4674, este „Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO6867037). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 48.335 lei, o pierdere netă de 37.379 lei, 0 angajați.

Date de identificare PLAN-THERM IMPEX SRL

CUI / Cod fiscal
RO6867037
Nr. Registrul Comerțului
J05/4633/1994
EUID
ROONRC.J05/4633/1994
Data înființării
19 decembrie 1994 (31 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
0
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social PLAN-THERM IMPEX SRL

Adresă
Municipiul Oradea, Calea MARESAL ALEXANDRU AVERESCU 83, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410052
Localitate
Oradea
Județ
Bihor

Domeniul de activitate PLAN-THERM IMPEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4674 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Date de bilanț PLAN-THERM IMPEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
202548.335 lei−37.379 lei113.770 lei211.711 lei0
2024696.217 lei2.000.118 lei33.640 lei249.090 lei1
202342.520 lei−75.148 lei1.769.223 lei-598.853 lei-
202257.095 lei−76.787 lei1.735.965 lei-523.704 lei-
202148.966 lei−111.996 lei1.742.513 lei-446.917 lei-
  • Datoriile reprezintă 35% din activele totale în 2025.
  • Pierdere netă în 2025: 37.379 lei.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 93% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere PLAN-THERM IMPEX SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Co••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru PLAN-THERM IMPEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre PLAN-THERM IMPEX SRL

Ce cod CAEN are PLAN-THERM IMPEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei PLAN-THERM IMPEX SRL este 4674 – Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN Rev. 3).
Este PLAN-THERM IMPEX SRL plătitoare de TVA?
Da. PLAN-THERM IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO6867037.
Când a fost înființată PLAN-THERM IMPEX SRL?
PLAN-THERM IMPEX SRL a fost înființată pe 19 decembrie 1994 și are o vechime de 31 ani.
Ce cifră de afaceri a avut PLAN-THERM IMPEX SRL în 2025?
În 2025, PLAN-THERM IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 48.335 lei și o pierdere netă de 37.379 lei, cu 0 angajați.
Cine este administratorul PLAN-THERM IMPEX SRL?
Administratorul firmei PLAN-THERM IMPEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Co••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta PLAN-THERM IMPEX SRL?
Leadero are pentru PLAN-THERM IMPEX SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul PLAN-THERM IMPEX SRL?
Sediul social al firmei PLAN-THERM IMPEX SRL este la adresa: Municipiul Oradea, Calea MARESAL ALEXANDRU AVERESCU 83, Oradea, jud. Bihor, cod poștal 410052.
PLAN-THERM IMPEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), PLAN-THERM IMPEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bihor

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4674 din Bihor, după cifra de afaceri.