CEZAR XYZ SRL
CUI RO10058026 · J30/832/1997 · Satu Mare, Satu Mare
CEZAR XYZ SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Satu Mare, județul Satu Mare, înființată la 22 decembrie 1997 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J30/832/1997. Activitatea principală, conform codului CAEN 4764, este „Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO10058026). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 979.307 lei, un profit net de 72.926 lei, 0 angajați.
Date de identificare CEZAR XYZ SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO10058026
- Nr. Registrul Comerțului
- J30/832/1997
- EUID
- ROONRC.J30/832/1997
- Data înființării
- 22 decembrie 1997 (28 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 0
- Verificat la ANAF
- 29 august 2026
Sediul social CEZAR XYZ SRL
- Adresă
- Municipiul Satu Mare, Fluturilor 5, Satu Mare, jud. Satu Mare
- Localitate
- Satu Mare
- Județ
- Satu Mare
Domeniul de activitate CEZAR XYZ SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 4764 – Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 4765,4789,4791,4799
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 4799
Date de bilanț CEZAR XYZ SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 979.307 lei | 72.926 lei | 65.496 lei | 253.105 lei | 0 |
| 2024 | 652.628 lei | 74.972 lei | 188.464 lei | 179.786 lei | - |
| 2023 | 473.655 lei | 27.995 lei | 224.233 lei | 104.814 lei | - |
| 2022 | 319.869 lei | 22.971 lei | 239.919 lei | 76.819 lei | - |
| 2021 | 313.790 lei | 16.916 lei | 148.022 lei | 53.848 lei | - |
- • Datoriile reprezintă 21% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 50% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere CEZAR XYZ SRL
- Telefon
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cs••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru CEZAR XYZ SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre CEZAR XYZ SRL
- Ce cod CAEN are CEZAR XYZ SRL?
- Codul CAEN principal al firmei CEZAR XYZ SRL este 4764 – Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4765,4789,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
- Este CEZAR XYZ SRL plătitoare de TVA?
- Da. CEZAR XYZ SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO10058026.
- Când a fost înființată CEZAR XYZ SRL?
- CEZAR XYZ SRL a fost înființată pe 22 decembrie 1997 și are o vechime de 28 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut CEZAR XYZ SRL în 2025?
- În 2025, CEZAR XYZ SRL a raportat o cifră de afaceri de 979.307 lei și un profit net de 72.926 lei, cu 0 angajați.
- Cine este administratorul CEZAR XYZ SRL?
- Administratorul firmei CEZAR XYZ SRL, conform Registrului Comerțului, este Cs••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta CEZAR XYZ SRL?
- Leadero are pentru CEZAR XYZ SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul CEZAR XYZ SRL?
- Sediul social al firmei CEZAR XYZ SRL este la adresa: Municipiul Satu Mare, Fluturilor 5, Satu Mare, jud. Satu Mare.
- CEZAR XYZ SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (29 august 2026), CEZAR XYZ SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Satu Mare
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4764 din Satu Mare, după cifra de afaceri.
- MEDITENS S.R.L. · Satu Mare
- MIKROBI S.R.L. · Satu Mare
- SELIVIK DR FISH S.R.L. · Satu Mare
- SCHNEIDER SRL · Carei
- UNIC FISH CRAP S.R.L. · Tășnad
- KM ZERO SPORT SRL · Satu Mare
- BEATA GELEN & GELEN S.R.L. · CAREI
- BIG HUNTING LAND S.R.L. · SATU MARE