VALUSZO SERCOM S.R.L.

CUI RO10358163 · J08/1153/1994 · BUDILA, Brașov

În funcțiune

VALUSZO SERCOM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) din BUDILA, județul Brașov, înființată la 6 mai 1994 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J08/1153/1994. Activitatea principală, conform codului CAEN 3109, este „Fabricarea de mobilă n.c.a.". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO10358163). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 271.358 lei, un profit net de 23.368 lei, 1 angajat.

Date de identificare VALUSZO SERCOM S.R.L.

CUI / Cod fiscal
RO10358163
Nr. Registrul Comerțului
J08/1153/1994
EUID
ROONRC.J08/1153/1994
Data înființării
6 mai 1994 (32 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
1
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social VALUSZO SERCOM S.R.L.

Adresă
Comuna Budila, Str. PRUNDULUI 592G, BUDILA, jud. Brașov, cod poștal 507030
Localitate
BUDILA
Județ
Brașov

Domeniul de activitate VALUSZO SERCOM S.R.L.

Cod CAEN principal (Rev. 3)
3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a.
Echivalent CAEN Rev. 2
-
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 9524 – Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Date de bilanț VALUSZO SERCOM S.R.L.

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025271.358 lei23.368 lei20.423 lei201.886 lei1
2024135.127 lei28.553 lei32.455 lei178.518 lei1
2023338.530 lei24.824 lei18.157 lei149.966 lei2
2021172.669 lei15.086 lei13.855 lei111.882 lei2
2020192.910 lei22.770 lei17.203 lei142.336 lei3
  • Datoriile reprezintă 9% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 101% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere VALUSZO SERCOM S.R.L.

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Lu••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru VALUSZO SERCOM S.R.L.

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre VALUSZO SERCOM S.R.L.

Ce cod CAEN are VALUSZO SERCOM S.R.L.?
Codul CAEN principal al firmei VALUSZO SERCOM S.R.L. este 3109 – Fabricarea de mobilă n.c.a. (CAEN Rev. 3).
Este VALUSZO SERCOM S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. VALUSZO SERCOM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO10358163.
Când a fost înființată VALUSZO SERCOM S.R.L.?
VALUSZO SERCOM S.R.L. a fost înființată pe 6 mai 1994 și are o vechime de 32 ani.
Ce cifră de afaceri a avut VALUSZO SERCOM S.R.L. în 2025?
În 2025, VALUSZO SERCOM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 271.358 lei și un profit net de 23.368 lei, cu 1 angajat.
Cine este administratorul VALUSZO SERCOM S.R.L.?
Administratorul firmei VALUSZO SERCOM S.R.L., conform Registrului Comerțului, este Lu••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta VALUSZO SERCOM S.R.L.?
Leadero are pentru VALUSZO SERCOM S.R.L. un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul VALUSZO SERCOM S.R.L.?
Sediul social al firmei VALUSZO SERCOM S.R.L. este la adresa: Comuna Budila, Str. PRUNDULUI 592G, BUDILA, jud. Brașov, cod poștal 507030.
VALUSZO SERCOM S.R.L. mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), VALUSZO SERCOM S.R.L. figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Brașov

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 3109 din Brașov, după cifra de afaceri.