TURFOREST SRL
CUI RO10984248 · J1998001059084 · Moieciu de Sus, Brașov
TURFOREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Moieciu de Sus, județul Brașov, înființată la 14 septembrie 1998 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1998001059084. Activitatea principală, conform codului CAEN 0220, este „Exploatarea forestieră". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO10984248). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 9.504.613 lei, un profit net de 1.310.633 lei, 19 angajați.
Date de identificare TURFOREST SRL
- CUI / Cod fiscal
- RO10984248
- Nr. Registrul Comerțului
- J1998001059084
- EUID
- ROONRC.J1998001059084
- Data înființării
- 14 septembrie 1998 (27 ani)
- Forma juridică
- societate cu răspundere limitată (SRL)
- Stare
- În funcțiune
- TVA
- Plătitor de TVA
- Angajați (ultimul bilanț)
- 19
- Verificat la ANAF
- 30 iunie 2026
Sediul social TURFOREST SRL
- Adresă
- Comuna Moieciu, 52, Moieciu de Sus, jud. Brașov, cod poștal 507134
- Localitate
- Moieciu de Sus
- Județ
- Brașov
Domeniul de activitate TURFOREST SRL
- Cod CAEN principal (Rev. 3)
- 0220 – Exploatarea forestieră
- Echivalent CAEN Rev. 2
- 0220
- Coduri CAEN secundare autorizate
- 1
- 0210 – Silvicultură și alte activități forestiere
Date de bilanț TURFOREST SRL
| An | Cifră de afaceri | Rezultat net | Datorii | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9.504.613 lei | 1.310.633 lei | 2.028.975 lei | 5.569.643 lei | 19 |
| 2024 | 7.067.306 lei | 779.886 lei | 2.301.521 lei | 4.953.452 lei | 18 |
| 2023 | 5.669.846 lei | 657.441 lei | 857.815 lei | 4.374.655 lei | 17 |
| 2022 | 5.474.229 lei | 782.906 lei | 694.854 lei | 3.861.779 lei | 18 |
| 2021 | 4.972.155 lei | 1.489.718 lei | 518.258 lei | 3.932.245 lei | 13 |
- • Datoriile reprezintă 27% din activele totale în 2025.
- • Cifra de afaceri a crescut cu 34% față de 2024.
Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.
Contact și conducere TURFOREST SRL
- Telefon 1
- 02•• ••• •••
- Telefon 2
- 07•• ••• •••
- Administrator
- Cl••• ••• •••
- Scor de bonitate
- disponibil în cont
Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.
Telefon, email și administratori pentru TURFOREST SRL
Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.
Întrebări frecvente despre TURFOREST SRL
- Ce cod CAEN are TURFOREST SRL?
- Codul CAEN principal al firmei TURFOREST SRL este 0220 – Exploatarea forestieră (CAEN Rev. 3), echivalent cu 0220 în CAEN Rev. 2.
- Este TURFOREST SRL plătitoare de TVA?
- Da. TURFOREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO10984248.
- Când a fost înființată TURFOREST SRL?
- TURFOREST SRL a fost înființată pe 14 septembrie 1998 și are o vechime de 27 ani.
- Ce cifră de afaceri a avut TURFOREST SRL în 2025?
- În 2025, TURFOREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.504.613 lei și un profit net de 1.310.633 lei, cu 19 angajați.
- Cine este administratorul TURFOREST SRL?
- Administratorul firmei TURFOREST SRL, conform Registrului Comerțului, este Cl••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
- Cum pot contacta TURFOREST SRL?
- Leadero are pentru TURFOREST SRL numere de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
- Unde are sediul TURFOREST SRL?
- Sediul social al firmei TURFOREST SRL este la adresa: Comuna Moieciu, 52, Moieciu de Sus, jud. Brașov, cod poștal 507134.
- TURFOREST SRL mai este activă?
- Da. La ultima verificare (30 iunie 2026), TURFOREST SRL figura în funcțiune.
Firme cu același domeniu din județul Brașov
Cele mai mari firme active cu codul CAEN 0220 din Brașov, după cifra de afaceri.
- TORNATOR S.R.L. · Municipiul Brașov
- TUDFOREST 2009 SRL · Sâmbata de Sus
- D.N.Y. EXPLO SRL · Olteț
- ROVEN MARTES SRL · Săcele
- FOREST-YTI STAR S.R.L. · Poiana Mărului
- TERRAGO S.R.L. · Sacele
- HORFOREST SRL · Acris
- WOODLAND RAISE S.R.L. · Brașov