TUDORPREST SRL

CUI RO11414555 · J1999000022398 · Focșani, Vrancea

În funcțiune

TUDORPREST SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Focșani, județul Vrancea, înființată la 26 ianuarie 1999 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J1999000022398. Activitatea principală, conform codului CAEN 7112, este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO11414555). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 404.259 lei, un profit net de 236.772 lei, 2 angajați.

Date de identificare TUDORPREST SRL

CUI / Cod fiscal
RO11414555
Nr. Registrul Comerțului
J1999000022398
EUID
ROONRC.J1999000022398
Data înființării
26 ianuarie 1999 (27 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
2
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social TUDORPREST SRL

Adresă
Municipiul Focșani, Str. MITROPOLIT VARLAAM 4, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620124
Localitate
Focșani
Județ
Vrancea

Domeniul de activitate TUDORPREST SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Echivalent CAEN Rev. 2
7112
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 6910 – Activități juridice

Date de bilanț TUDORPREST SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025404.259 lei236.772 lei184.027 lei237.012 lei2
2024297.931 lei156.856 lei7.025 lei157.096 lei2
2023275.979 lei52.451 lei17.941 lei52.691 lei4
2022282.732 lei104.681 lei13.076 lei104.921 lei3
2021299.689 lei132.227 lei8.779 lei132.467 lei3
  • Datoriile reprezintă 44% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a crescut cu 36% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere TUDORPREST SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Râ••• ••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru TUDORPREST SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre TUDORPREST SRL

Ce cod CAEN are TUDORPREST SRL?
Codul CAEN principal al firmei TUDORPREST SRL este 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7112 în CAEN Rev. 2.
Este TUDORPREST SRL plătitoare de TVA?
Da. TUDORPREST SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO11414555.
Când a fost înființată TUDORPREST SRL?
TUDORPREST SRL a fost înființată pe 26 ianuarie 1999 și are o vechime de 27 ani.
Ce cifră de afaceri a avut TUDORPREST SRL în 2025?
În 2025, TUDORPREST SRL a raportat o cifră de afaceri de 404.259 lei și un profit net de 236.772 lei, cu 2 angajați.
Cine este administratorul TUDORPREST SRL?
Administratorul firmei TUDORPREST SRL, conform Registrului Comerțului, este Râ••• ••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta TUDORPREST SRL?
Leadero are pentru TUDORPREST SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul TUDORPREST SRL?
Sediul social al firmei TUDORPREST SRL este la adresa: Municipiul Focșani, Str. MITROPOLIT VARLAAM 4, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620124.
TUDORPREST SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), TUDORPREST SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vrancea

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7112 din Vrancea, după cifra de afaceri.