OTI IMPEX SRL

CUI RO12059460 · J07/204/1999 · Botoșani, Botoșani

În funcțiune

OTI IMPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Botoșani, județul Botoșani, înființată la 23 august 1999 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J07/204/1999. Activitatea principală, conform codului CAEN 4321, este „Lucrări de instalații electrice". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO12059460). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 610.651 lei, un profit net de 163.307 lei, 2 angajați.

Date de identificare OTI IMPEX SRL

CUI / Cod fiscal
RO12059460
Nr. Registrul Comerțului
J07/204/1999
EUID
ROONRC.J07/204/1999
Data înființării
23 august 1999 (27 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
2
Verificat la ANAF
28 iunie 2026

Sediul social OTI IMPEX SRL

Adresă
Municipiul Botoșani, PRIMĂVERII 19, Botoșani, jud. Botoșani, cod poștal 710164
Localitate
Botoșani
Județ
Botoșani

Domeniul de activitate OTI IMPEX SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4321 – Lucrări de instalații electrice
Echivalent CAEN Rev. 2
4321
Coduri CAEN secundare autorizate
1
  • 2611 – Fabricarea componentelor electronice

Date de bilanț OTI IMPEX SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025610.651 lei163.307 lei47.489 lei910.779 lei2
2024687.407 lei198.728 lei112.234 lei817.731 lei2
2023513.460 lei68.815 lei88.091 lei619.003 lei2
2022609.333 lei87.648 lei100.928 lei570.841 lei3
2021496.659 lei19.318 lei52.939 lei511.612 lei3
  • Datoriile reprezintă 5% din activele totale în 2025.
  • Cifra de afaceri a scăzut cu 11% față de 2024.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere OTI IMPEX SRL

Telefon
02•• ••• •••
Administrator
Ni••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru OTI IMPEX SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre OTI IMPEX SRL

Ce cod CAEN are OTI IMPEX SRL?
Codul CAEN principal al firmei OTI IMPEX SRL este 4321 – Lucrări de instalații electrice (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4321 în CAEN Rev. 2.
Este OTI IMPEX SRL plătitoare de TVA?
Da. OTI IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO12059460.
Când a fost înființată OTI IMPEX SRL?
OTI IMPEX SRL a fost înființată pe 23 august 1999 și are o vechime de 27 ani.
Ce cifră de afaceri a avut OTI IMPEX SRL în 2025?
În 2025, OTI IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 610.651 lei și un profit net de 163.307 lei, cu 2 angajați.
Cine este administratorul OTI IMPEX SRL?
Administratorul firmei OTI IMPEX SRL, conform Registrului Comerțului, este Ni••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta OTI IMPEX SRL?
Leadero are pentru OTI IMPEX SRL un număr de telefon (02•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul OTI IMPEX SRL?
Sediul social al firmei OTI IMPEX SRL este la adresa: Municipiul Botoșani, PRIMĂVERII 19, Botoșani, jud. Botoșani, cod poștal 710164.
OTI IMPEX SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 iunie 2026), OTI IMPEX SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Botoșani

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4321 din Botoșani, după cifra de afaceri.