ROSMAN SRL

CUI RO12979841 · J39/137/2000 · Focșani, Vrancea

În funcțiune

ROSMAN SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Focșani, județul Vrancea, înființată la 26 aprilie 2000 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J39/137/2000. Activitatea principală, conform codului CAEN 4772, este „Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO12979841). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 1.225.441 lei, un profit net de 79.301 lei, 2 angajați.

Date de identificare ROSMAN SRL

CUI / Cod fiscal
RO12979841
Nr. Registrul Comerțului
J39/137/2000
EUID
ROONRC.J39/137/2000
Data înființării
26 aprilie 2000 (26 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
2
Verificat la ANAF
2 august 2026

Sediul social ROSMAN SRL

Adresă
Municipiul Focșani, BRĂILEI 36, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620170
Localitate
Focșani
Județ
Vrancea

Domeniul de activitate ROSMAN SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Echivalent CAEN Rev. 2
4772,4782,4791,4799

Date de bilanț ROSMAN SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
20251.225.441 lei79.301 lei115.510 lei520.985 lei2
20241.170.018 lei79.885 lei205.200 lei521.132 lei2
20231.087.952 lei74.766 lei202.911 lei491.247 lei2
2022950.000 lei49.364 lei359.435 lei416.481 lei2
2021834.807 lei−2.392 lei365.589 lei367.117 lei2
  • Datoriile reprezintă 18% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ROSMAN SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Su••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ROSMAN SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ROSMAN SRL

Ce cod CAEN are ROSMAN SRL?
Codul CAEN principal al firmei ROSMAN SRL este 4772 – Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN Rev. 3), echivalent cu 4772,4782,4791,4799 în CAEN Rev. 2.
Este ROSMAN SRL plătitoare de TVA?
Da. ROSMAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO12979841.
Când a fost înființată ROSMAN SRL?
ROSMAN SRL a fost înființată pe 26 aprilie 2000 și are o vechime de 26 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ROSMAN SRL în 2025?
În 2025, ROSMAN SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.225.441 lei și un profit net de 79.301 lei, cu 2 angajați.
Cine este administratorul ROSMAN SRL?
Administratorul firmei ROSMAN SRL, conform Registrului Comerțului, este Su••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ROSMAN SRL?
Leadero are pentru ROSMAN SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ROSMAN SRL?
Sediul social al firmei ROSMAN SRL este la adresa: Municipiul Focșani, BRĂILEI 36, Focșani, jud. Vrancea, cod poștal 620170.
ROSMAN SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (2 august 2026), ROSMAN SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Vrancea

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 4772 din Vrancea, după cifra de afaceri.