ZZIP ART SRL

CUI RO14051349 · J04/439/2001 · Bacău, Bacău

În funcțiune

ZZIP ART SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) din Bacău, județul Bacău, înființată la 4 iulie 2001 și înregistrată la Registrul Comerțului cu numărul J04/439/2001. Activitatea principală, conform codului CAEN 7311, este „Activități ale agențiilor de publicitate". Firma este în funcțiune și plătitoare de TVA (cod fiscal RO14051349). Conform bilanțului pe 2025, a raportat o cifră de afaceri de 899.720 lei, un profit net de 9.851 lei, 8 angajați.

Date de identificare ZZIP ART SRL

CUI / Cod fiscal
RO14051349
Nr. Registrul Comerțului
J04/439/2001
EUID
ROONRC.J04/439/2001
Data înființării
4 iulie 2001 (25 ani)
Forma juridică
societate cu răspundere limitată (SRL)
Stare
În funcțiune
TVA
Plătitor de TVA
Angajați (ultimul bilanț)
8
Verificat la ANAF
28 august 2026

Sediul social ZZIP ART SRL

Adresă
Municipiul Bacău, CORNIȘA BISTRIȚEI 2, Bacău, jud. Bacău, cod poștal 600115
Localitate
Bacău
Județ
Bacău

Domeniul de activitate ZZIP ART SRL

Cod CAEN principal (Rev. 3)
7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
Echivalent CAEN Rev. 2
7311
Coduri CAEN secundare autorizate
5
  • 4520
  • 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 – Activități specializate de curățenie
  • 8129
  • 8219

Date de bilanț ZZIP ART SRL

AnCifră de afaceriRezultat netDatoriiCapitaluri propriiAngajați
2025899.720 lei9.851 lei757.992 lei414.499 lei8
2024839.502 lei18.388 lei596.550 lei404.648 lei8
2023892.794 lei65.315 lei568.519 lei386.260 lei8
2022761.327 lei29.024 lei750.817 lei320.945 lei8
2021629.546 lei42.741 lei888.722 lei291.922 lei8
  • Datoriile reprezintă 65% din activele totale în 2025.

Sursa: bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor (date.gov.ro). Sumele sunt în lei.

Contact și conducere ZZIP ART SRL

Telefon
07•• ••• •••
Administrator
Ol••• •••
Scor de bonitate
disponibil în cont

Telefonul, emailul și numele complet al persoanelor din conducere sunt vizibile cu un cont Leadero. Creează un cont de probă sau intră în cont.

Telefon, email și administratori pentru ZZIP ART SRL

Datele de contact, persoanele din conducere, scorul de bonitate și istoricul complet se văd în aplicația Leadero. Cu un cont de probă (14 zile, fără card) deschizi 10 firme pe zi, inclusiv pe aceasta.

Întrebări frecvente despre ZZIP ART SRL

Ce cod CAEN are ZZIP ART SRL?
Codul CAEN principal al firmei ZZIP ART SRL este 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN Rev. 3), echivalent cu 7311 în CAEN Rev. 2.
Este ZZIP ART SRL plătitoare de TVA?
Da. ZZIP ART SRL este înregistrată în scopuri de TVA, cu codul fiscal RO14051349.
Când a fost înființată ZZIP ART SRL?
ZZIP ART SRL a fost înființată pe 4 iulie 2001 și are o vechime de 25 ani.
Ce cifră de afaceri a avut ZZIP ART SRL în 2025?
În 2025, ZZIP ART SRL a raportat o cifră de afaceri de 899.720 lei și un profit net de 9.851 lei, cu 8 angajați.
Cine este administratorul ZZIP ART SRL?
Administratorul firmei ZZIP ART SRL, conform Registrului Comerțului, este Ol••• ••• — numele complet, telefonul și emailul de contact sunt vizibile cu un cont Leadero.
Cum pot contacta ZZIP ART SRL?
Leadero are pentru ZZIP ART SRL un număr de telefon (07•• ••• •••). Datele de contact complete se văd în contul Leadero.
Unde are sediul ZZIP ART SRL?
Sediul social al firmei ZZIP ART SRL este la adresa: Municipiul Bacău, CORNIȘA BISTRIȚEI 2, Bacău, jud. Bacău, cod poștal 600115.
ZZIP ART SRL mai este activă?
Da. La ultima verificare (28 august 2026), ZZIP ART SRL figura în funcțiune.

Firme cu același domeniu din județul Bacău

Cele mai mari firme active cu codul CAEN 7311 din Bacău, după cifra de afaceri.